Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik-e valamilyen tea,...

Létezik-e valamilyen tea, étrendkiegészítő, amivel a folyadék utáni vágyam tudnám fokozni?

Figyelt kérdés
Biztos furának tűnik a kérdés, de nem tudok napi fél-egy liter folyadéknál többet inni, egyszerűen nem megy. Egy idő után hányingerem lesz tőle, bármit is iszom. Ez még nem volna baj, de az orvosom szerint porzik a vesém és hát így fogyni sem fogok tudni, pedig lenne miből.
2009. márc. 25. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

napi 6 liter vizet is legurítok! és semmi bajom. napi 1 liternél nem csodálom,h bajod van. igyál többet és kész. Napi 10 órát vagy ébren mondjuk, bár sztem többet. Igyál meg napi csak 2 litert ami sztem még mindig kevés,de akkor nézzük annyival.

2liter / 10órával= 2dl/óra az szted sok? vagy várjá osszuk le jobban hiszen síros kis leány vagy. 1 dl/fél óránként. AZ mi??? félóránként 2 korty viz! nehogy az mond,h az sok!

2009. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"sírós kis leány" vagyok? Nem ez volt a kérdésem. Nem azért írtam a kérdést, hogy ilyen roppant hasznos választ kapjak. Ha nem tudsz a kérdésemre válaszolni, akkor inkább ne írj semmit.
2009. márc. 26. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:

húúú hát az előző "kedves" válaszoló tényleg nem a hasznos tanácsokat adók közé tartozó! ne is figyelj rá!!!!!!!!!!!!

képzeld én se tudtam sokat inni, sőt egyáltalán vizet nem tudtam inni, hozzá voltam szokva a bolero-hoz!

elkezdtem diétázni, és a sok rosttól egyszerűen kívántam a folyadékot!! egyél sok zöldséget, attól szomjas leszel! sőt én még a kávétól is szomjas voltam:), mert ha keveset ettem inkább ittam, hogy legyen valami a gyomromban:D eleinte citromot raktam a vízbe, aztán "sikerült" a sima vízből is napi 2-3-4 litert innom!!!

sok szerencsét!

2009. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!