Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindenki...

Miért van az, hogy mindenki tud fogyni csak én nem (fontos)?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja tornázok aktívan naponta másfél órát.Nem eszek sokat, diétázok.Ez alatt a másfél hónap alatt egy dekát se fogytam!!!!Más semmi tornázás mellett, és laza diétával fogy egy hónap alatt 5-10 kilót.És ne mondjátok, hogy nem, mert ezen az oldalon olvastam rengeteg ilyet!Én nap mint nap küzdök azért, hogy elérjem a célom, és semmi...Elszántan akarom.És nem sikerül.Más feleennyire se akarja és sikerül neki.Kb. 10 kilót akarok fogyni amúgy...
2011. jún. 26. 22:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Rossz a diéta.
2011. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
írd le az étrended.
2011. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

kicsit konkrétabban:


méreteid, magasság, tömeg, kor? KÉP?


mióta és pontosan mit tornázol?


mit, mikor és mennyit eszel? pl ma mit ettél?

2011. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én HÍZTAM amikor elkezdtem sportolni. Viszont az alakomon az ellenkezője látszott. Feszesebb, izmosabb lettem. Szép lassan kezdtek eltűnni a hurkák, helyette kemény hasam lett begörnyedve is, nem göröngyös. A karomon nem lógott tovább a bőr, hanem nőtt oda egy kis izompukli, így az is feszesebb lett. Szóval a kilók nem mindent mutatnak meg....
2011. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Reggeli: egy zsemle (de valamikor csak fél) egy szelet párizsival és sok zöldséggel

Ebéd: Ami az itthoni főtt kaja, de abból is csak kevesebbet eszek.

Vacsora: Változó, de arra mindig figyelek, hogy ne legyen túl hizlaló és sok.Vacsorára is szoktam enni zöldséget, gyümölcsöt.És este 6 után már nem eszek.

2011. jún. 26. 22:17
 6/19 A kérdező kommentje:
Az elégedetlenségemből azt hiszem következik az is, hogy NEM történt semmilyen változás!Én egy kis izompuklival vagy keményebb hassal, combbal is elégedettebb lennék.DE NEM!A tornámban van comb, hát, kar, has, derék, csípő formálás egyaránt.Néha bicikli, és sok séta.
2011. jún. 26. 22:19
 7/19 anonim ***** válasza:
kicsit konkrétabban válaszolj már a kérdésekre!
2011. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat az lemaradt, hogy 155 körül és hát a súly teljesen változó...Ma mértem magam 50 kg.És nem értem mert ez alapból nem sok, de hájas vagyok, zsíros, vastag a combom és a vádlim.A fenekem és a hasam eszméletlen nagy.És nem én vagyok elfogult, mások szerint is.Nem tudom, hogy lehet ez....
2011. jún. 26. 22:26
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg azért nem fogysz, mert nincs miből, ígyis sovány vagy.
2011. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Szerintem is rossz a diétád, majdnem teljes szénhidrátmegvonásra lenne szükséged.

Talán ne egyél zsemlét és párizsit, csak tojást, sajtot,

zöldségeket, gyümölcsöt amikor megéhezel ( burgonyát, rizst, hüvelyeseket és tejterméket sem, kivéve a vajat )

Halat és sovány húst viszont nyugodtan ehetsz, de kenyeret ha lehet ne. A margarint és az étolajat teljesen felejts el, csak az olivaolaj vagy mangalicazsír jó (ez utóbbi nem hizlal), valószínűleg édességet se nagyon eszel.

A mozgás elegendőnek tűnik.

2011. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!