Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 76kg vagyok sosem futottam,...

76kg vagyok sosem futottam, eleinte hány percet fussak, kocogjak?

Figyelt kérdés
mikortól fog meglátszani ,fogyás céljából csinálnám
2011. jún. 27. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fuss amennyit tudsz én nem tudom most miért vannak ennyire rákattanva hogy hogy fussanak emberek, először bal aztán jobb lábat előre... amennyit tudsz ha sose futottál ne is álmodj 5kilóméterről... nameg nem tudom mert ha gépen futnak emberek akkor az egész más, én is letekerek a gép szerint 20km-t aztán sehol semmi leszállok és mintha mise történt volna, de innen tőlünk ki omszi tóra sincs több mégis majd meghaltam alatta...futógépen is elröppen 15km aztán amikor még a régimódi salakos pályán futottam az 5.körömet akkor már igencsak kiköptem a tüdőmet. pedig az csak 2km.
2011. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A futás semmit nem segít, attól csak izmosodsz. A Norbi fogyókúra a legeslegjobb fogyókúra, az nem is megterhelő, mint a futás és hatásos. Olvass utána, anyukám ettől fogyott 25 kilót. :)
2011. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Utolsó!Hülyeség, hogy a futással nem lehet fogyni, akkor én mégis mivel fogytam le 28kg-ot??
2011. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, akkor rád ezek szerint hat, mert van, aki egy grammot sem tud fogyni a futástól, akár a belét is kihajthatja, akkor sem...
2011. jún. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!