Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire ez jó? (joghurt...

Reggelire ez jó? (joghurt zabpehellyel)

Figyelt kérdés
kb 150 g joghurtba keverek egy fél almát összevágva meg két kanál zabpelyhet plusz iszom hozzá egy bögre kávét édesítővel, zsírszegény tejjel. SZerintetek?
2011. jún. 28. 01:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Na ja. Mondjuk én fél liter kefirbe rakom a zabpelyhet. Legközelebb szerintem teszek bele fokhagymát is. A magam részéről teázom, mindenféle édesítő nélkül.
2011. jún. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan edd, szerintem megfelelő. Bár kérdés utána miket eszel...
2011. jún. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha neked jó, akkor nekünk is :D

Mellesleg épp a reggelidet kéne feltuningolni, ebédre kevesebbet, vacsorára pedig még kevesebbet. Falnak megyek a sok neten keringő szar diétáktól, hogy reggelire egyél meg egy joghurtot igyál rá kávét aztán eredj a dolgodra....

De te tudod.

2011. jún. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ma reggel én sem csináltam mintaszerűen mert húst nem ettem reggelire csak.. valamivel később.

viszont 2 kanál zsab? 2 merőkanál? én egy nagy bögrealkalmatossággal ettem, foggalmam sincs mennyit, de alig ment már le a torkomon. még ha Kedves Kérdező, kisebb is vagy nálam, de két kanálka zab biztos hogy nem tölt fel energiával. egyébként kávé édesítőszerrel? :S

2011. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó:)

Utolsó: a kávé édesítőszerrel való fogyasztásával mi a gond?

Én is mindig úgy iszom:)

2011. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

pff hát.. semmi.. az édesítőszerek az egyik leginkább bevizsgált élelmiszerek.. őőmm.. nem lehet probléma velük.

bár a k.v. keserű :) ez már magánvélemény :)

2011. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mármint keserű, minek mesterséges anyaggal édeíteni? :)

de persze, semmi probléma nincs vele.

és valahogy ez nem tűnik helyesnek.. pedig próbálom így gondolni.

2011. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
áhh már megint egy régi vita társ Aczél:DDmost már tényleg nem kötekedés képpen,de megnézném én azt az embert aki megissza semmi édesítő/cukor/tej nélkül a kávét magában...:)
2011. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én vagy narure iszom, vagy mézzel. mondjuk egyszer így, egyszer úgy.
2011. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!