Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi volt a legtöbb, amit...

Mennyi volt a legtöbb, amit leadtál vagy leadott egy ismerősöd? Mennyivel indult, mennyire érkezett, milyen módszer által?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, nekem az ideális testsúlyomhoz a mostani felét, 50 kg-ot kéne leadnom, mert 163 centi vagyok... és 17 éves, párszor már kérdeztem...
2009. márc. 26. 15:15
 1/6 anonim válasza:
100%

szia nekem egy férfi ismerősöm fogyott a level diétával kb 25-30 kg mondjuk ő ha jól tudom 100 valamennyiről indult. Dehát ha nagyobb a súly felesleged gyorsabb a fogyás...persze az utolsó néhány 10 kg az kínkeservesen megy le


21L

2009. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
6 hónap alatt adtam le 17 kilót.Kenyeret,tésztákat,pékárút nem ettem.Édesség nuku.Főtt ételből kis adagokat,köret nélkül.És sok folyadék,mert eltelít,főleg kaja előtt,kevesebbet tudtam enni és Cefamadar.Ez egy homeopátiás fogyókúrás szer,csökkenti az éhségérzetet és beállítja a szervezet anyagcseréjét,anélkül,h hasmenés lenne.Sok gyümi.ne banánt,mert nagyon nagy a cukortartalma.Sportolni időm nem volt,mert nagy volt a hajtás a cégnél,de így is sikerült,77-ről 60-ra,de egyéni dolog,kinek milyen módszer válik be.Az biztos,a fogyi szerek mellé meg kell változtatnod az étkezési szokásaidat,sőt az életmódodat is,különben semmi nem használ.És akaraterő!!! Sok sikert.
2009. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
90%

Én az elküvömre akartam nagyon lefogyni 3 éve és sikerült is:)

160 cm vok és akkor voltam 79 kg.

3 hónap alatt 20 kg -ot adtam le, az esküvöm napján 58 kg vtam:)Teljeskiőrlésü kenyeret ettem,édeséget egyáltalán nem,se fehér lisztes dolgokat.Hidd el ha ezeket betartja az ember sikerül lefogyni.Jaaa és nem mozogtam fogyokúrám alatt:)

Egy lány

2009. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
barátnő Norbi félr í8szigorított) diétával közel 50 kg-ot adott le. 160 cm körüli, és ~55-re fogyott le.
2009. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Én 15 kg-ot fogytam Norbival, mellette külön nem sportoltam, abszolút nem éheztem. Sajnos azóta duplája visszajött a terhességeim alatt. Ez nem a Norbi módszer kudarca, hanem nekem változott rossz irányba az életmódom. Aztán Norbival 10 kilót fogytam újra. Sajnos már az is visszajött, de most már látom, hogy sport nélkül nem megy. Tudsz fogyni egy darabig, de egy bizonyos fogyás után, mozgás nélkül nem megy tovább. Nekem 70 kg alá mindig nagyon nehezen ment le, ahhoz edzeni kell. Ma látok neki. Egyébként ha 50 kg a túlsúlyod, az elején én azt javasolnám, hogy még ne mozogj vagy ne sokat, úgyis ha betartasz egy egészségesebb életmódot az evés terén, meg fog indulni a súlyod lefelé, mert akkora súlyfeleslegnél elég gyorsan lemegy az első pár kg. Ha már látod az eredményt, motiválni fog!
2009. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyum 143ról fogyott le 67kg-ra másfél év alatt:)

Nagyon keményen diétázott,semmi kenyér vagy olajos(zsiros) kaja..

valamint ivott valami teát is(de az nemtudom mi volt)

2009. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!