Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túrórudi befér a diétába?...

Túrórudi befér a diétába? Hány kalória?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 18:32
 1/5 anonim válasza:
120 kcal körül van. Szerintem belefér.
2011. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bix ***** válasza:

tőlem belefér a te diétádba:D


a csomagoláson meg rajta van...

2011. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
25%

ezt komolyan kérdezed??? sosem fogsz lefogyni...

Nem arról van szó hogy menyi kalória (sok), hanem hogy az üres kalória. Bevihetsz X kalóriát fehérjéből meg minőségi szénhidrátból meg ugyanannyit ilyen szar édességekből is, mégis az utóbbi fog rád rakódni.

A szépségért szenevdni kell. HA nem vagy képes leszokni az értéktelen élelmiszerekről, hájas maradsz hiába nézed a kalóriát.

2011. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért időnként belefér egy-egy. Én is szoktam enni és nem vagyok hájas disznó... Mellette odafigyelek hogy mit eszem, és mindennap mozgok. De nem hiszem, hogy valaki elhízott attól, hogy néha megevett egy túrórudit...
2011. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vegyél zsírszegény túrót, rakj bele gyümölcsöket, esetleg egy kevés reszelt koromfekete minőségi csokit. Naggyon jól laksz belőle, és ugyan nem diétás, de egészséges, sok benne az értékes anyag, mi a diétázóknak is elengedhetetlen, és a túrórudiban nincs meg.
2011. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!