Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó súly az én magasságomhoz?

Ez jó súly az én magasságomhoz?

Figyelt kérdés

14/L

163-164 cm

61-62 kg


2011. jún. 29. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
kép? Amúgy ha izmos vagy akkor teljesen jó, ha nem vagy az, akkor meg van némi fölösleg rajtad..
2011. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kép az sajnos nincs vagyis csak olyan van amin ruha van rajtam és ugy nem nagyon látszik. egyébként nem vagyok sportos, de kövérnek sem mondanám magam, nincsennek óriási 'uszógumijaim' inkább csak kisebb pocakom, de inkább a csípőm az ami picit talán nagyobb. egyébként csak azért vagyok kivánccsi mert amikor hallom, az én korombeli lányoktól hogy ők is ilyen magassak, de ők 50 kg körül vannak és olyankor ugyérzem hogy dagadt vagyok hozzájuk képest. akkor én vagyok kicsit teltebb vagy ők a vékonyabbak?:OO
2011. jún. 29. 14:42
 3/7 anonim válasza:
A legjobban úgy tudod leellenőrizni, hogya magasságodból levonsz 110-et, a magasságod 163-164 akkor olyan 53-54 kg lenne az ideális,de nem tragédia a te súlyod sem :). Az a fontos hogy te jól érzed -e magad a bőrödben.
2011. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csodaszép lehetsz!
2011. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ez sok mindentől függ, de ha jól érzed magad a bőrödben akkor annál jobb nincs is :)

barátnőmmel mindig irigykedve nézzük a nem sovány lányokat akik tudják "viselni" a testüket, hogy mennyivel jobb nők mint a véknyak :)

2011. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sok
2011. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy sok...

Normális (addig normális, amíg magasság-100 megvan. Ok, hogy a -110-et mondják ideálisnak, de -100-al még nem vagy túlsúlyos.)

2011. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!