Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kéne egy franko fogyi tipp....

Pedro4444 kérdése:

Kéne egy franko fogyi tipp. Ami nem drága, és nem döglök éhen sem. Tipp?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok,10 évet fociztam, aztán családom lett, azvota csak a munkának élek nincs idöm sportolni, közben 15 kilot felkaptam magamra, ami már nagyon zavar. Nem is lenne baj, ha lenne idöm magamra, de semmi. A kérdés elég spéci:elég kemény fizikai munkát végzek, nap végére kivagyok, hogy fogyózzak, ha ennem kell mivel akkor kimurdelnék a munkahelyen, eddzeni semmi idöm szinte, és ne keljen több tiz ezer forintot költeni specko kajákra italokra. ötlet?
2011. jún. 29. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 107 kiló voltam 3 hónapja. Elkezdtem kevesebbet enni mindenből, főként kenyérből. Pl. nem eszek már főzelékhez, pörkölthöz kenyeret. És most vagyok 95 kg.

Tehát havi 4 kg ment le minden plusz mozgás nélkül.


A dietetikus szerint mindent lehet enni, csak kevesebbet! A barna kenyér jó, mert elnyújtja a vércukor görbét, és később leszel éhes! A sok zöldség is segít ebben!

2011. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent csinalj ugy ahogy eddig,csak a kenyeret felejtsd el.Meglatod hogy fogsz fogyni.Bar nem enni kenyeret nagyon nehez.De tuti modszer.
2011. jún. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Igen ezt a kenyér dolgot többen is mondták már.De a legfontosabb számomra a reggeli..Ha nem reggelizek,minden bajom van..Annak kell jo kiadósnak lennie,aztán szinte egész nap birom kaja nélkül.De reggeli kenyér nélkül??Esetleg tudnátok valami tippet,ami nem ugy kezdödik,hogy kétezer forint bevásárlás minden reggel,elveszi az éhséget,de viszont nem hizlal..??Nézegettem ezeket a Norbi dolgokat meg stb,a csavar itt kezdödik mikor nem egy 150 kilos embert kell lefogyasztani,hanem csak százrol szeretnék lemenni 85-re..Nincs egy deka idöm sem eddzötermekbe járni,meg nincs teli pénzel a zsebemse mindenféle csodakajákra,szerekre..Esetleg ha valaki tud,irhatna össze valami nem tul pénztárca terhelö kaja menüt..De ne is olyat amitöl elsö nap leszédülök a létrárol..
2011. jún. 30. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!