Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi update-al 4 hét alatt...

Norbi update-al 4 hét alatt mennyit lehet fogyni? és hogy kell használni a kódokat ha fogyni szeretnék, csak az 1es vagy pedig ugy hogy 3as délig,2es 3ig és 1es egész nap?

Figyelt kérdés
5 kilót szeretnék fogyni mellette heti 2szer fitness terem és rubint réka 2009es dvd is megvan. köszi :)
2011. febr. 20. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van Norbi kazettám. Azon azt mondja Norbi, hogy 1 hónap alatt ezzel az étkezéssel (kódok) és a mozgással a testsúly 10% megy le kb.! Jobban mennek le a kilók ha csak 1-eset eszel de azért nem kell ezt olyan drasztikusan elkezdeni:)
2011. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

58 kiló vagyok tehát olyan 6 kiló körül megy le 1 hónap alatt ha 1eset vagy ha mindent megfelelő időbeTn eszek ? amugy neten is meglehet nézni ezt a norbi dvd.??

és köszi :)

2011. febr. 20. 16:16
 3/3 Merky válasza:

Én márciustól kezdtem 109-ről most 90 kg....

Szerintem a szénhidrátokat kell visszafogni! Cukrot inkább ne! Sok fehérje az mehet!

2013. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!