Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Április végéig 5-10 kilót...

Április végéig 5-10 kilót fogyni. De hogyan?

Figyelt kérdés

Persze, tudom, sok zöldség, sovány húsok, megfelelő teák és fűszerek, semmi édesség, sok mozgás. De most nem fog menni a szokásos diétám ( [link] körülbelül ez).


Érettségizni fogok. Nincs időm sportolni, sem pénzem konditerembe vagy táncolni járni. És nincs erőm kottából enni. Ezen kívül stresszelek, gyakran ég a gyomrom, amin csak egy kis tej vagy keksz/kenyér segít.


Aki azt írná, mindig van idő mozogni: 5-kor kelek, épphogy elkészülök időben, fél 4 előtt sosem érek haza az iskolából, örülök ha este tízre megcsinálom amit kell.


2009. márc. 27. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mozgás nélkül sehogy...

Be kell, hogy lásd. Semmi nem pottyan az öledbe, bár ezt szeretnéd.


Ha nincs tetemes súlyfelesleged (gondolom nincs), akkor sport nélkül nem fogsz fogyni! Próbálj valamit mozgást mégis beiktatni. Az iskolához képest vidéken laksz? Ha nem, akkor mi lenne ha sétálnál kicsit, két tanulás között? Ráadásul a fejed ki is szellőzik. No meg ott a 7vége is. Ne már hogy akkor is tanulsz? Egyébként még fejlődik a szervezeted 17-18 évesen kár lenne csont sovánnyá aszalni magad...


Ne foss az érettségitől (kis tanulással erős négyes érettségit tettem, hármasom nem volt)! Ne magolj, hanem szelektálva tanulj. Különben is középiskolában a tanároknak az az érdeke, hogy átmenj, majd egyetemen megbuktatnak, akármilyen okos és jó tanuló vagy...

2009. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
regenon.nem eszel tőle és fogyaszt. egy hónap alatt 5kg-ot fogytam. nem tornáztam,bár bánom,mert megnyúlt a bőröm.Úgyhogy tornázz!
2009. márc. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd! Tavaly én is érettségiztem, úgyhogy tudom miről van szó. Ismerem az érettségi-hajtást. Azonban nem tanácsolom, hogy ilyenkor koplalj, mert a teljesítőképességedre rossz hatással van és eléggé gáz lesz, ha ott áll 10 kg-val könnyebben egy "Egyetemünkre Ön nem nyert felvételt" levéllel. Fogyózz inkább érettségi után. Úgyis annyit stresszelsz ilyenkor, hogy nem vagy képes annyit enni, mint régen.

Kitartás! És sok sikert az érettségihez!

2009. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Help! =)

Nem sportolok semmit, gyúrni próbálgatok eljárni, futni nembirok, pár perc alatt elfáradok... sétálni viszont minden nap elmegyek, kutyával, haverokkal (hacsak nem szakad az eső), fogyózni nemtudok durván, mivel magas a gyomorsavam, amit egy kis kekszel v vmivel el kell nyomni... nincs már csak egy kis hasam, de ebből már nem akar lemenni, és kezd zavarni így nyár közeledtével.. vmi ötletetek nincs?!

2009. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehet hogy hülyén hangzik, de igen, hétvégén is tanulok. Matekból 4 évig nem tanultunk semmit, valahogy pótolni kell. Még a 25% se jött össze az érettségi feladatlap megoldásakor. Persze, négy után csak gyümölcsöt-zöldséget eszek, szénhidrátot többnyire csak reggel, és 2km a suliig séta a 20-ból. És persze 30-50 perc tanulás után 10-20 perc mozgás (nyújtás, felülés, valami), de 20 perces még kardio edzésből sem fogyaszt. Ha átlag 20 fok lenne reggel és délután, járnék bringával, de nem szeretnék tüdőgyulladást most. Koplalni sem akarok, a teljesítmény miatt, meg mert tudom hogy figyelmetlen és ingerült vagyok tőle. De van egy kis súlyfölöslegem (5 kiló érzésem szerint, a divat szerint meg 15-20), és rettentően zavar.


Fogyózni vágyó válaszolónak: A kérdésemben van egy link, ha azt csinálod két hétig, és mellette mozogsz, az jó. Gyomorsavra (lehet hogy hülyén hangzik, de ki kell próbálni, a családban csak nekem nem jött be) pedig citromot kell enni. Igazi citromból egy szeletet. Ha egyszer megpróbálod, és egy órán belül nem hat, abból még nem lesz bajod. De sokszor a sima, szénsavmentes víz is megteszi.

2009. márc. 28. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!