Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó lesz ez így addig? Tudok...

Jó lesz ez így addig? Tudok fogyni valamennyit?

Figyelt kérdés
Jövő hét szombaton megyek Balatonra,és hát nem épp a legszebb az alakom.A combomon és a fenekemen van felesleg.Tudom,hogy nem ilyenkor kéne,hogy eszembe jusson ez,és hogy a koplalás nem célravezető.Tudom!!De most vészmegoldásként jó lenne.Arra gondoltam,hogy holnaptól csak zöldséget&gyümölcsöt eszem,reggelire 1 szelet tk. pírítóst sovány csirkemellel,pohár tejjel,és a nap többi részén csak gyümölcs,zöldség,folyadék.Mellette futnék 30-40 percet,meg Rubint Rékáznék(20 perc).Ezt csinálnám 4 napig.Sikerül vmennyit lefogynom?Most nem érdekel,hogy mennyire egészségtelen,tisztába vagyok vele!!!
2011. júl. 2. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A mérleg kevesebbet fog mutatni, de 4 nap alatt zsírból fogyni nem igen lehet. Ennyitől nem leszel vékonyabb...
2011. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Se a combodról, se a fenekedről nem menne le egy deka sem, sőt zsír se nagyon távozna a szervezetedből. Bár lehet 1 kilóval kevesebbet mutatna a mérleg, de az csak vízveszteség lenne, egyébként a felesleg ott virítana továbbra is, ahonnan el akarod tüntetni.

Nem, nincs megoldás rá, hogy más módon eltüntesd addig.

2011. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel csak éhezteted magad és a balatonon meg bezabálsz mert ott nem igen lehet elleenállni a társaság miatt is és akkor -2 lement +3 meg feljött:)
2011. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!