Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ebédre ezt ehetem vagy inkább...

Ebédre ezt ehetem vagy inkább nem ajánlott? Egy tál főzelék hány kcal?

Figyelt kérdés

Szeretnék enni ebédre egy tál borsófőzeléket egy virslivel(a virsli 90 kcal).Ez nagyon gázos ha így nézne ki a mai kajám?

Reggeli:Vitalis műzli kb 80 gramm,400 kcal körül megvan,sztem annak ellenére,hogy egy kis tányérnak a felét ettem,mert ugye a műzli az még a diétás műzli is sok kalória

Tízórai:3 db jó reggelt kesz 162 kcal+1 db alma kb 50 kcal

Ebéd:egy tál borsófőzelék(fogalmam sincs mennyi,valaki megtudná mondani mennyi kcal?)+egy db füstli virsli 90 kcal mondjuk 500 kcal

Uzsonna:gyümölcs maximum két db alma+1 db őszibarack,d einkább csak 2 db alma az úgy 120 kcal

Vacsora:Két darab pirítós barnakenyeres kb 100 kcal,egy db kefir kb. 85 kcal egy db párizsival kb sztem max 50 kcal és két alma 120 kcal.

Azaz ez így kb.1800 kcal...

Beteg vagyok,szal sajna mozogni nem tudok,de ez súlyfentartáshoz megfelel?

173 cm/55 kg


2011. júl. 4. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress rá a googleban, vagy számold ki a hozzávalók alapján.

Amúgy eheted, de elég beteges ahogy ilyen súllyal számolgatod a kalóriákat.

2011. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
kezdjük ott a 1 virsli 231 kcal ...(kcal.hu-n fent van )
2011. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kezdjük ott,hogy rá van írva a füstli virslire hogy 90 kcal...valamennyivel kevesebb.
2011. júl. 4. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!