Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A túró tényleg jó fogyókúrások...

A túró tényleg jó fogyókúrásoknak? Miért? és csak így simán jó enni? Tehát ha ízesítem az úgy már nem jó? Ha ízesíthetem akkor mivel?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam már hogy mindenki azt mondja hogy jó túrót enni fogyókúrakor. A fenti kérdésekre válaszoljatok létszi. Előre is nagyon köszönöm! (:
2011. júl. 4. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Tehéntúró, félzsíros 617Kj 147Kcal 16,2g fehérje 100grammjába.

Azért mondják mert fogyókúrakor egy kicsit több fehérjére van szüksége a szervezetnek és egy kicsit kevesebb szénhidrátra.

Körözöttet is csinálhatsz ha csak sót-pirospaprikát-hagymát-köménymagot teszel bele tejföl stb nélkül, esetleg édesítőszerrel de ha kalóriás, számold bele.

2011. júl. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Lassan felszívódó fehérje van a túróban, tökéletes vacsora. Estére ugyanis fehérjét kellene enni.

Nekem a túróról az jut eszembe, hogy pici tejjel kikeverem, hogy krémesebb legyen, teszek bele egy kis reszelt citromhéjat, pár csepp citromot, mazsolát, egy kis fahéjat, összekeverem és kész a finom vacsora.


Egyébként a túrót lehet zöldségekkel, vagy gyümölcsökkel is csinálni, úgy laktatóbb!

16/L

2011. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 De Puta Madre ***** válasza:

Elsőnek is igaza van, de ha körözöttet csinálsz, akkor legalább ne fehér kenyérrel.

A második a fény az éjszakában...:)Jó volt olvasni.

Tényleg jó ez így, de egyik válaszoló sem írta, hogy zsírszegény legyen!

2011. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Küldtem privibe üzit! Köszi mindenkinek, de az lenne a kérdésem ezt irtam a 2.válaszolónak is, csak nem válaszol :S hogy ha fahéjat teszek bele az nem hizlal nagyon? :S akkor már semmit sem ér hogy túrót eszek nem? :SS
2011. júl. 4. 19:41
 5/7 De Puta Madre ***** válasza:
A fahéj egyáltalán nem hizlal. Sőt, elég rendesen gyorsítja az anyagcserédet. Vagyis eheted.
2011. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igeeen?? :O ooh. köszönöm a gyors választ! :DDDD
2011. júl. 4. 20:07
 7/7 anonim ***** válasza:

gyümölcsöt belekeverve(főleg málsna, ribizli, őszibarackkal nagyon finom) reszelt alma+fahéj+citromlé

ha tízóraira eszed akkor mehet hozzá banán, mazsola, kis kefírrel, joghurttal kikeverve hozzá zabpehely vagy valamilyen mag, darált mák, kókuszreszelék, reszelt citrom, rum, vaniliaaroma, meggy, ananász, zöldségek, zöldségekbe töltheted is(goma, tök, padlizsán, cukkini atb), kenyérre, puffasztott, korpás kekszekre, pászkákra kenheted hozzá sonka, zöldségek

2011. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!