Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dinnye fogyókúránál mennyi az...

Dinnye fogyókúránál mennyi az ideális dinnye fogyasztás?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Arra lennék kíváncsi hogy a dinnye fogyókúránál mennyi az ideális napi fogyasztás dinnyéből!
2011. júl. 4. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ezeknek semmi értelme (mármint az olyan diétáknak, amikben konkrétan meg van szabva, mit ehet az ember, főleg, ha csak 1 féle táplálékot), de ha mindenképp erre szánod magad, és ha ez olyan ,hogy csak ezt eheted, akkor annyit egyél, amennyi jól esik, mivel a diétának az is a lényege, hogy soha ne legyél éhes!
2011. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha jót akarsz magadnak hagyod a fenébe.. pontozz le de neked akarok jót. :D Élj egészségesen!
2011. júl. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen csak csirkemell stb. már annyira unom!Mikor eszem közbe undorodom tőle annyira meguntam és egy kicsit változtatni akarok!Mondjuk egy hétig!
2011. júl. 5. 00:36
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Bocsi, hogy válaszolni nem tudok, inkább érdeklődnék, hogy miért ezt a fogyókúrát csinálod? Mármint ezt, hogy egyfélét?
2011. júl. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

ez jó kérdés.

Valaki válaszolna rá? mert engem is érdekel.

2011. júl. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Dinnyében sok a cukor -tudtommal-, szerintem valami más gyümölccsel kéne próbálkozni.
2011. júl. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bix ***** válasza:
82%
a dinnye alapvetően jó ötlet lenne, tele van rosttal, meg folyadékkal. de itt meg is állt a képlet. kalóriában sem olyan vészes, valahol 30 kcal alatt marad 100 g. kb alma szint. a probléma hogy az almában nagyságrendekkel több a vitamin és a rost. de ha éppen egy nap arra szottyan kedved, hát meg lehet enni, egy hétig ne élj csak azon, de ettől függetlenül bele nem halsz ha néha rákóstolsz
2011. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! nem csak egy félét eszem hanem fogyókúra alatt általában csirkemell párolt zöldségekkel az ebéd.Vacsora stb pedig natúr joghurt vagy egy pohár tej!Szóval a lényeg az hogy ezt már nagyon unom szóval ki szeretném próbálni ezt a dinnye fogyókúrát is hogy milyen a hatása stb!
2011. júl. 5. 13:54
 9/9 bix ***** válasza:
44%
mit ennél ezalatt? csak dinnyét? nagyon rossz ötlet
2011. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!