Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb 3 hét alatt 4cm mínusz a...

Kb 3 hét alatt 4cm mínusz a derekamból jó eredmény vagy nem?

Figyelt kérdés
Kg-ot egy ideje nem mértem. Majd a hét vége felé fogom. Legutóbb amikor mértem -3kg volt. (kicsivel több mint egy hete)
2011. júl. 5. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Természetesen ez jó eredmény :)
2011. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ahh köszi szépen :-) örülök mert centikben nem tudom mi a "jó" eredmény. kilóban tudnám, de nem akarok ráállni még. de most a centi a fontos mert ruhához kell.
2011. júl. 5. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt hogy csnáltad?

Leírnád nekem is?:D

2011. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

napi 1000kcal körül ami nekem kefír, zöldség(ubi paprika paradicsom, répa hagyma) gyümölcs (alma barack), és pirítós, vagy light vajas esetleg májkrémes kenyér (nekem sima fehér kenyér) és napi kb 1 óra mozgás ami ellipszis vagy bicikli

de a 3 hétbe benne volt kb 3 nap amikor gyros tál meg pizza is meg stb is ettem.

2011. júl. 5. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Te is csak derékra hízol?

Amúgy, Te változatos kajákat eszel, vagy mindig ugyanezt?

Bocsi, hogy sokat kérdezek, csak már régóta küszködök ezzel a problémámmal, hogy csak derékra hízok..:-<

2011. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!