Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak, ha nem tudok...

Hogyan fogyjak, ha nem tudok jelenleg sportolni?

Figyelt kérdés

Ma 1 hónapra tönkrevágtam a fogyókúrám úgy érzem. :S Elestem bicajjal, összevarrt seb, egyebek, 1 hónapig nem ülhetek fel rá. Ha folytatom a diétám, attól függetlenül mennyire lassul be a fogyás? Az is lehet, hogy megáll?

Nem eszem sokat.

10kor kelek, akkor 2 virsli (100g) + zöldség. aztán délután 1-2 joghurt+gyümölcs és/vagy 1 szelet pirítós. és 5-6 körül megint valami hús+ zöldség. aztán 1-2 joghurt+gyümölcs. nem éheztem, és amúgy nem is fogytam gyorsan. sőt. Ez így megfelelő továbbra is?

Bár az is igaz, hogy most már inkább formázni akarom magam. Ha felüléseket csinálok, csak annyitól feszesebb lesz a hasam? És a karomon lévő 'lengőhájat' kb mennyi idő alatt lehet eltüntetni? Meg azt sem tudom, mit csináljak. Súlyzózzak, és annyi? Mennyit, hányszor, 2 literes vizes palack megfelel?

Elég összevissza kérdés lett.... :)


2011. júl. 6. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A felüléssel vigyázz, tönkreteszi a hátad és nagyobb lesz tőle a beled, mint előtte. Joghurtot meg gyümölcsöt csak keveset egyél, mert tele vannak cukorral.

Edzések: [link]

2011. júl. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Tudod erre csak azt tudom mondani, hogy engem metéltek már körül és ment már úgy ki a bokám, hogy mentő vitt be. Egyik sem volt kellemes, a bokámra azt mondta a doki 1 hétig rá se merjek állni és legalább 2 hónapig ne terheljem túl, a körülmetélés meg ugye nem kellemes amikor minden lépés fáj. Namármost én mind a két alkalommal lesz4rtam és elmentem kondizni+biciklizni+futni és itt vagyok még, nem esett le se a falloszom se a lábfejem.

Ha tudsz felüléseket csinálni már akkor biciklizni/futni is tudsz, csak akarás kérdése.

2011. júl. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2.-ra ne hallgass, először ki kell heverned a varrást. Egyébként én is úgy diétázom már 3 hónapja, hogy nem mozgok (nincs rá lehetóségem) és megvan a heti 1kiló minusz. 15kiló volt a felesleg rajtam. Most tudok elkezdeni mellé mozogni.

Ne aggódj, menni fog!

2011. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!