Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lenne az ideális arány...

Mi lenne az ideális arány számomra?

Figyelt kérdés

Majdnem 3 hónapja fogyózom, 71-ről indultam,most 61 vagyok és 55-ig meg sem állok. Az érdekelne, milyen test bőség adatok lennének ideálisak számomra, ha nem akarok elől deszka hátul léc lenni. Egy pici poci maradhat, mert párom szereti, ha van mit fogni rajtam. 158cm vagyok, jelenleg 98-as mellbőséggel, 87-88cm derék, 98cm csípő. (Ha jól behúzom a hasam, akkor kábé úgy nézek ki a tükörben, hogy azzal meg is lennék elégedve:D Ekkor olyan 80-82cm-es a derekam. Ez ideális lenne számomra?)

Tudnátok nekem tanácsolni valamit karcsúsításra, főleg has, de kicsit a combomból is szeretnék, meg fenekemből.

Eddig sajna nem tudtam mozogni, most fogom tudni elkezdeni a futást. Sajnos a hassamon ez nem fog segíteni, főleg formálás miatt akarom elkezdeni, napi 5km-t futnék. Ennyi elég lenne?

Hasam sajna mindig is volt, szerencsém van, hogy nem nagyon sok fölösleges bőr maradt meg a szülés után, pedig óriási hasam volt. Csak az alhasamon maradt egy kis fölösleges bőr, lehet azon feszesíteni valamilyen gyakorlattal?


2011. júl. 6. 09:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja,annyi kimaradt, hogy már nem szoptatok, akkor kezdtem el diétázni,mikor abbahagytam a szoptatást.
2011. júl. 6. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!