Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor jobb tornázni? Én...

Mikor jobb tornázni? Én általában délben szoktam mikor alszik a kisfiam. Vagy inkább tegyem át estére? Ki mikor tornázik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 13:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem,hogy napi 20 perc torna nem kevés?
2011. júl. 6. 13:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, mikor csinálod. Viszont 20 perc az kevés. Min. 40 perc kéne és emelni 60 percre.
2011. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bix ***** válasza:

ha többet nem bírsz akkor elég. ha bírnál többet akkor érdemes fokozatosan növelni az intenzitást vagy az időtartamot. hosszabb/intenzívebb edzés = több elégetett kalória.


jobb este, mert a zsír bontása elég lassú folyamat, és mivel az agy is glükózzal megy, ami egy normális edzés után elég rendesen elapad, így jobb átaludni ezt az időszakot. de embere válogatja, van akit nem csap meg, engem nagyon sajnos... én inkább úgy időzítem hogy ha 10 kor fekszek akkor 8 ra végzek a kardióval, 30 perc után megy némi fehérje, aztán 10 kor tente legkésőbb

2011. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hmmm... kisgyerekkel azért ennél bonyolultabb a dolog... nem torna után alszol, hanem amikor ráérsz, meg hasonlók
2011. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor tudsz es jobban birod, az a lenyeg, hogy csinald.

En is gyerekek alvasi idejeben szoktam, tehat delben kb 40 percet heti 6 alkalommal. Amikor meg csak egy gyerek volt, akkor reggel csinaltam, az volt a legjobb, akkor van a legtobb energiam. De ket eber gyerek mellett mar nem tudok ennyi ideig csak magammal foglalkozni. Ugyhogy varok, amig elalszanak.

este is jo lenne ebbol a szempontbol, viszont csak 10 utan ernek ra, akkor mar nincs hozza energiam es biztosan lenne sok olyan nap, amikor elmaradna.

2011. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!