Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasizomgyakorlatozok, mégis...

Hasizomgyakorlatozok, mégis van felesleg a hasamon. Miért?

Figyelt kérdés
Már 3 hete mindennap 50 felülést csinálok és 30 percet tornázok. A Nincs rajtam sok felesleg, csak a hasamon és a combjaimon. Nem eszek édességet és tésztaféléket sem és azt sem tudom elmondani magamról, hogy sokat eszek reggelinél, ebédnél. Nem értem miért nem látszik az eredmény. Fog egyáltalán?
2011. júl. 6. 13:40
 1/6 bix ***** válasza:
86%

mérleg meg centis a barátod.


helyi zsírégetés nincs, tehát a hasazással semmit nem érsz el ha a zsírpárnákat akarod ledolgozni...


hetente mérd a súlyod, alacsony zsírszázalékról nehezebb fogyni, azaz a diéták vége a legnehezebb. első körben ha nagyon fontos akkor ne tornázz, hanem valami intervallumos edzést csinálj, futás, bicikli, stb, de legyen intenzív, és szép lassan fel kéne vinni az időtartamát 1 óra köré...

2011. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindennap fussak? Vagy elég 3x egy héten?
2011. júl. 6. 13:51
 3/6 bix ***** válasza:
86%
attól függ mennyi a túlsúly, mennyire vagy fitt, mennyi időd van rá... de heti 3-4 edzés elég kéne legyen ha elég intenzív.
2011. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. A felülés semmit nem használ, láttam egy műsort, egy orvos beszélt erről. Sajnos nem emlékszem, miért nem, de azt mondta, tök értelmetlen.
2011. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A hullahopp karikázás is segít!
2011. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bix ***** válasza:
79%

a kockás, vagy lapos hashoz le kell dolgozni a zsír. azért nem használ a felülésezés rá, mert a hasizom viszonylag kis izomcsoport, így kevés kalóriát éget a mozgással. a futás viszont ugye ehhez képest...


mindenkinek kockás a hasa, csak a legtöbb esetben zsír takarja...

2011. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!