Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki ésszerű választ tud...

Valaki ésszerű választ tud adni? :'D

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, csak kíváncsiságból, h mindenki írja h nem szabad egy nap 2X enni (én csak kétszer tudok, v is ha úgy nézzük akkor napközbe eszek almát meg gyümiket, szval ha az is jó akkor okéé.) meg hogy az nemjó ha egy nap nem eszel semmit MERT HOGY A SZERVEZETED RAKTÁROZ ÉS AKKOR NEM FOGYSZ HANEM HÍZOL. Most akkor kérdezem én......akik anorexiások azoknak a szervezete hh nem raktároz??? :DDD hisz ők is ugyan olyan emberek és mégis soványak. :O Ők is lefogytak, ÚGY HOGY nem ettek egész nap semmit. Akkor ez most hogy is van? (bunkó válaszokat mellőzd. :) ez csak egy egyszerű, kíváncsiságból feltett kérdés, nem kell idegbeteg módon válaszolni!) Remélem érthető a kérdésem. :D
2011. júl. 6. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem ettek semmit ---> nem volt mit raktározni. A tartalékok egy idő után elfogynak, és megindul a fogyás. De amint elkezdesz akár 1x is enni a nap folyamán, megint raktározás kezdődik.
2011. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Jól látod,nincs ez a raktározás.

Ha a szükségesnél kevesebb kalóriát eszünk,akkor fogyunk.

Ha pont eleget,akkor nem fogyunk-nem hízunk.

Ha meg többet mint kéne,akkor hízunk.

2011. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezek a dolgok nem egy napra vontakoznak, ha egy napig nem eszel néha-néha akkor nem történik semmi. a napi 2x evés meg azért nem egészséges, mert akkor két alkalommal viszed be azt amit napi 4-5 kis adagban kéne. tehát túleszed magad. én voltam kövér és napi kétszer ettem. igaz akkor nem számított hogy mit és jól tele is ettem magam mindig. most van hogy 6x eszem de kis adagokat és épphogy annyit hogy ne legyek éhes, és vékony vagyok.

az anorexiások pedig alig eszenek hónapokig évekig ezért nincs mit raktározzon a szervezet. amint elkezdenének normálisan enni más lenne a helyztet.

2011. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem eszel, lefogysz, mivel a szervezeted felhasználja a zsírtartalékokat (egy idő után az izom is leépül).

A gond ott kezdődik, hogy ahogy elkezdesz normálisan enni, tehát már nem koplalsz, a szervezeted szépen elraktározza a bevitt kaját (felkészül az esetleges újabb éhezésre). Ennek pedig az lesz a vége, hogy szaladnak fel rád a kilók.


Meg amiatt sem árt napi többször enni, hogy pörögjön az anyagcseréd.


Amúgy a napi 4-5 étkezés NEM ennyi főétkezést jelent, hanem 2-3 főétkezést, köztük pedig tízórai, uzsonna (ami valami könnyebb kaja is lehet pl. gyümölcs).

2011. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tévedés van!! én fogyókúrázom és az egy dolog h napi 2x eszek viszont k*rvára nem eszek sokat pont az hogy tök keveset eszek és máár ezt is sokkaloom. :((((((((((((((
2011. júl. 6. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!