Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami nassolni való? ( A...

Valami nassolni való? ( A zöldségeket, és a gyümölcsöket kicsit unom már )

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:

zsírszegény túró gyümölcs darabokkal, és persze mézzel:)

zabpehely forró tejjel, gyümölcsdarabokkal, fahéjjal, rum és/vagy vanília aromával:)

2011. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
meg is éheztem xd
2011. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sosem unom meg a gyümölcsöket...
2011. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én se

Ma kb megettem 30 sárgabarackot.

Lehet, hogy kicsit sok volt..

2011. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
patikuki
2011. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En gyumolcsos joghurtot szoktam venni(70 kcal/100g),beleszurok 1 fagyiskanalat es be a hutobe.2 ora mulva kb megvan a fagyi:P es nincs benne sok kcal sem;)
2011. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Natúr kakaó (édesítőszerrel). Én ezt iszom, ha nagyon édesre vágyom.


Amúgy Norbi termékek. Nem vagyok oda érte, de néha életmentő lehet egy ilyen. Ott van pl. a pudingja (kb. 100Ft, majdnem minden boltban kapni) vagy a cukormentes túró rudija. Ez is ilyesmi áron van.


Te is készíthetsz pudingot, ha cukormenteset választasz. Nézd meg az összetevőket, ha nincs cukor benne, mehet bátran. Tegyél hozzá egy kis édesítőt (ez lehet természetes édesítő is pl. xilit) és tök finom.

2011. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

natúr joghurt+málna összetörve, (édesítő ízlés szerint) aljára 1-3 db. korpovit keksz. Ezt hagyod állni egy kicsit, és ha megpuhul a keksz, tök fincsi lesz:)

Olyat is lehet, hogy reszelsz 1-2 nagyobb almát, adsz hozzá egy tojást, meg annyi darált zabpelyhet, amennyi felszvíja a nedvességet. (+édesítő) Teflon serpenyőben kis olívaolajon/olaj nélkül (így kicsit érdekesebb:) megsütöd (evőkanálnyit veszel a masszából, és kis lepénnyé nyomkodod a serpenyőben). A végén tehetsz rá fahéjat, kakaót, vagy jughurtot, ahogy tetszik.

Vagy van még ez is: [link]

(kevesebb vajjal, édesítővel, vaníliás cukor nélkül, teljes k. liszttel), bár én ezt estére nem enném:)

Van ilyen is: [link]

Olyat is szoktam néha, hogy összekockázok egy 4-6 almát, kicsit megfőzöm, beleöntöm egy kisebb sütőedénybe. Hozzáadok 4-5 tojássárgáját, kis vajat, szegfűszeget, citromhéjat, édesítőt, esetleg mazsolát, és összekeverem. A fehérjét felverem, ráteszem a tetejére. Isteni finom, bár kicsit folyós:)

2011. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fú de kreatívak vagytok!!! én is merítettem egy pár ötletet.
2011. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!