Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szauna öv? Működik? Tapasztala...

Szauna öv? Működik? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata, vagy csak véleménye arról hogy ez a szaunaövnek nevezett dolog működik-e? Most kaptam egyet és nagyon kíváncsi vagyok hogy tényleg levisz-e pár centit vagy kamu... vélemények?
2011. júl. 8. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
izzadsz, ennyi. amit egy pohár vízzel visszaszedsz, mivel az csak VÍZ és SÓ. nem fogyaszt!!!
2011. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bix ***** válasza:
48%

ha szó szerint értelmezem a kérdést akkor azt kell mondjam működik. levisz pár centit, nem kamu.


ha zsírra gondoltál akkor felejtsd el. helyi fogyás nincs, semmilyen géppel amit nem zsírleszívásnak hívnak. helyileg vizet veszíthetsz, de ennyi. semmi mást.

2011. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na igen... én is ezt gondolom, akkor semmi gond :D
2011. júl. 8. 12:20
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Nekem egyáltalán nem jött be. Akkor sem izzadtam tőle, amikor olyan erősségen és annyi percig tartottam bekapcsolva, hogy pirosra sültem, és a festék is megfolyt a szaunaövön. De azért nem árt ha van: menstruációs görcsre közepes hőfokon aranyat ér, derékfájdalomra is jó lehet.
2011. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
egyik ismerősöm hasa megégett tőle...:P
2011. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Nekem van, abból drágábbik fajtából, és használta hónapokig, de nekem nem jött be egyáltalán, nem használt semmit. :S
2011. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Aliz55 válasza:
Sziasztok.. Vettem én is szauna övet. Tudom használni tőltő nélkül? Vagy hány órát kell tölteni?
2020. jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!