Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 35kg-ot tudnék úgy lefogyni,...

35kg-ot tudnék úgy lefogyni, hogy a bőröm (pl:has) ne maradjon lógós? 38éves nő vagyok.

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát már elmúltál egy ideje 18 szóval nem biztos, hogy visszahúzódik. Vannak krémek viszont, ha tudod finanszírozni akkor lehet szerencséd lesz.
2011. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon lassan! Hogy a bőröd tudja tartani az iramot. Főleg sportolj, semmi drasztikus diéta. Javaslom a futást, az szépen feszesít.
2011. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sport, sport, sport! De még ez sem 100%! Szerintem ez inkább genetika. Én szerencsés vagyok, nekem gumi bőröm van. 20 kg-ot fogytam és mindössze két halvány csík van az egyik combomon. Pedig nem vagyok már 18!
2011. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Futás nem túl megerőltető az ízületeknek ennyi fölöslegnél?Én szobabiciklire gondoltam...Mennyi ideig kéne tekernem egy nap,hogy legyen eredménye?
2011. júl. 8. 14:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Napi egy órát tekerhetsz! De a gyors séta is jó, az nem terheli annyira az ízületeket!
2011. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. júl. 8. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Párom 32 évesen 30 kilót dobott le szobabiciklivel, és az ab king pro-tól. 110kilóról lement 80-ra. És persze keményen diétázott. 5 hónap alatt teljesítette ezt a súlyleadást. A bőre szépen visszahúzodott, egyedül a melle lógott, mert mellizomgyakorlatot nem végzett. Aztán megismerkedtünk, és abba hagyta a diétát, a sportot teljesen, és visszaállt a régi egésségtelen életmódjára. 4 év alatt, szép lassan hízott vissza 110-re újra.:S
2011. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ab king pro az mi?Mert sajna én nem tudom...Hát igen fogyni nagyon nehéz,bezzeg visszahízni....:-(
2011. júl. 8. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!