Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hasról hogyan lehet a zsírt...

A hasról hogyan lehet a zsírt a leghamarabb leégetni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 10:40
 1/8 bix ***** válasza:

mivel célzottan hízni se tudsz, ezért a fogyás se lehet helyi...


diéta és kardió/aerob mozgás

2011. júl. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem lehet...Természetesen nem úgy hogy csak onnan fogsz fogyni, de megnövelheted a gyakorlat hatékonyságát azon a testrészen. Ilyen pl.: ha hasizom erősítő gyakorlatokat végzel, akk figyelj arra, hogy tényleg nagyon fájjon a hasad mikor csinálod, illetve megnövelheted a hatékonyságot azzal, hogy torna v futás v biciklizés közben betekered magad folpack-al ezt teheted a hasadon, combodon,stb. Ezzel jobban ég ott a zsír. Próbáld ki sztem nem rossz módszer.
2011. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Nagyítóval összegyűjtöd a nap sugarait, csak az nagyon fáj.
2011. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bix ***** válasza:
46%

"Szerintem lehet...Természetesen nem úgy hogy csak onnan fogsz fogyni, de megnövelheted a gyakorlat hatékonyságát azon a testrészen. Ilyen pl.: ha hasizom erősítő gyakorlatokat végzel, akk figyelj arra, hogy tényleg nagyon fájjon a hasad mikor csinálod, illetve megnövelheted a hatékonyságot azzal, hogy torna v futás v biciklizés közben betekered magad folpack-al ezt teheted a hasadon, combodon,stb. Ezzel jobban ég ott a zsír. Próbáld ki sztem nem rossz módszer."


a kulcsszó a szerinted, a baj pedig hogy a biológia és nem teológia.


"de megnövelheted a gyakorlat hatékonyságát azon a testrészen":

fail. nem lehet, mivel nem helyileg használod fel a zsírt ami gyak energia...


"Ilyen pl.: ha hasizom erősítő gyakorlatokat végzel, akk figyelj arra, hogy tényleg nagyon fájjon a hasad"

fail mert a hasadban a fájdalom az oxigén hiányos izom miatt van, nem azért mert jobban égeti helyileg a zsírt...


"betekered magad folpack-al ezt teheted a hasadon, combodon,stb."

aha. és helyileg veszíthetsz vizet, semmi mást. se fokozni nem tudod a fogyást, se bármilyen hatást nem tudsz elérni ezzel...


nézz már utána hogyan bomlik a zsír, és milyen szerv vesz benne részt, aztán ülj fel a hoaxokra..

2011. júl. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Csak hasizom fejlesztéssel nem lehet fogyni.

Ez van.

2011. júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Öngyújtóval, csak az is fáj, mint a nagyítós.
2011. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülök h ilyen okos vagy...Pffff.. Nekem használt ennyi
2011. júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bix ***** válasza:
annak örülök hogy neked segített. csak ezt semmiféle biológiai folyamattal nem tudod alátámasztani. én viszont az én álláspontomat igen. akarsz róla beszélni?
2011. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!