Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 179 centihez jó a 67 kiló?

179 centihez jó a 67 kiló?

Figyelt kérdés

Mert ismerőseim szerint az tök jó, és vékonynak nézek ki de akkor ha az jó, miért van hasam? Mármint persze hogy van...:D

De, nem ilyen tök lapos, hanem van egy kis eltérés a hasam, és a csípőm szintjében.


2011. júl. 11. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézz a tükörbe. Elégedett vagy azzal, amit látsz? Ha igen, ha nem, mi a kérdés még?
2011. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt mondják az okoson (sajna pontos forrást nem tudok megnevezni), hogy férfiaknál az ideális testsúly = testmagasság - 110, nőknél ideális testsúly =testmagasság -100. Tehát ha a kérdező nő, akkor 79 kg az ideális testsúly, ha ffi, akkor 69 kg.
2011. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
ez mekkora hülyeség, amit az utolsó írt, pont fordítva van! egy 160 centis 60 kilós nő kövér! egy 180 centis férfi 70 kilósan meg vézna..elírtad
2011. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez egy teljesen normális súly, hogy jól érzed-e így magad, azt te tudod. 58 kg az egészséges testsúly alsó határa ehhez a magassághoz és 80 a felső.
2011. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ma 19:59

Valóban hülyeséget írt az előtted szóló, de a kövérség fogalmával te sem vagy tisztában, ha egy 160/60 nő az neked kövér... (Igaz, nem pont ezek a számok, de arányokban: Salma Hayek pl 157 cm, ehhez 57 kg, a kövértől meg rohadt messze van.)

2011. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 AndiBandi93 válasza:
Az a gond, hogy az emberek nagy része marhára nincs tisztába a magasság-testsúly arányokkal. Elég szomorú, hogy a legtöbb ember szerint pl. 50 kg az álom, akár egy 160, akár egy 180 cm-es nőről beszélünk. HÜLYESÉG! Igenis, 180 cm-hez a 80kg még ideálisnak számít! Aki szerint ez kövér, az nézzen utána a testtömeg index fogalomnak és ne a kifutókon rohangáló csontkollekciókon csorgassa a nyálát...
2011. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy a számok mit mutatnak, és mások mit mondanak, hanem az, hogy tetszel-e magadnak. Én 176 cm vagyok, 59 kg, és nagyjából elégedett vagyok magammal, legjobb barátnőm 181 cm, és 69 kg, ő kövérnek találja magát, pedig elég vékony. Szerintem nem rossz a 67 kg, és ha csak a hasaddal van bajod, akkor szerintem elég lenne, ha heti 4*40 percet sportolnál.
2011. júl. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kb. a testzsírod számít, nem a tömeged. lehet nincs rajtad sok zsír, viszont gyengébb a hasizmod és kilóg.

vagy épp mégis van rajtad annyi tartalék zsír, amitől ilyen a hasad.

2011. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 180 centi vagyok és 66-67 kiló között mozgok. Nekem ez az a súly, amiben jól érzem magam, és amit tartani is tudok,anélkül, hogy oda kéne figyelnem, hogy mit és mennyit eszem. Voltam már 75 is, de nem éreztem jól magam a börömben. Voltam 62 is, akkor meg vézna voltam. Tehát szerintem egy 180 centis lánynak 65-67 kiló az ideális testsúly.
2011. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!