Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki 10-13kg-ot lefogyott 2-3...

Aki 10-13kg-ot lefogyott 2-3 hónap alatt az hogyan fogyott le?

Figyelt kérdés

Szerintetek mit csinálok rosszul? Eddig 1 hónap alatt fogytam 2kgot, de ez nagyon kevés!

Kb 3 hete eljárok futni hetente 2-5 alkalommal. van, hogy egyszerre csak 1200m megy, de aztán 5 perccel később lefutok ugyanennyit egybe, van, hogy egyszerre le tudom futni a 2400m-t. Egyszer történt olyan csoda, hogy lefutottam 3200m egyszerre.

Mostanában pihenek a nagy meleg miatt. Hajnali futásra gondoltam, de nem tudom mennyire vannak ilyenkor ilyen páncéloshátú berregő repülő dögök.

Fehér lisztes cuccokat alig eszek és cukros ételeket meg nagyon ritkán, húst egyáltalán nem eszek, halat sem. Általában főzelékeket eszek vagy valami zöldséget rizzsel vagy néha krumplival, ma pl. káposztás tészta volt. Sokkal kevesebbet eszek, és többet is mozgok, mint amikor eldöntöttem, hogy lefogyok és mégis elég siralmas eredmény ez a -2kg ehhez képest. :|

Még annyit, hogy futás előtt iszok 1000mg L-karnitint.


2011. júl. 12. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"húst egyáltalán nem eszek, halat sem"

Ezt nem tudom, a diéta miatt csinálod-e, vagy vega vagy, de a diétában-sokkal sokkal több keresnivalója van a húsnak meg a halnak, mint a tésztának és a krumplinak.

2011. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"páncéloshátú berregő repülő dögök"

Na, ezen nagyon jót nevettem!

Szóval azért nem fogysz, mert nagyon rosszul kajálsz elsősorban. Nem káposztást tésztát kell enni, mert a tészta tiszta szénhidrát (fehér liszt). És nem alig-alig inni cukros üdítőt, hanem egyáltalán nem inni cukros löttyöt. Hanem csapvíz!!!!!

Húst azt muszáj, rizst néha-néha, krumplit meg lehet hanyagolni, ha tényleg fogyni akarsz.

A futást pedig ne méterben mérd, hanem időben. Legyen meg az 1 óra egyben, heti 4-5-ször, az sem baj, a fele vagy akár több is INTENZÍV gyaloglás.

Én így adtam le 3 éve 18 kilót 3 hónap alatt, és ma is tartom a súlyom!!!

2011. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 bix ***** válasza:

ezzel a mozgással csoda hogy ennyi is lement. a kajádat azért leírhatnád hogy hogy néz ki mondjuk tegnap mit ettél és mennyit. egyébként meg számold már össze hogy egy nap mennyi kalóriát eszel, mert így elég nehéz lesz kitalálni a bajodat. kcal értékeket kéne találni mindenhol amit megeszel, ami nincs meg az meg kcal.hu pl...


a fogyás üteme is lassul ahogy egyre kevesebb a testzsír, kíváncsi lennék arra is hogy hány kiló vagy és milyen magas pl...

2011. júl. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
167cm, és 66,6kg, 53-57kg szeretnék lenni.
2011. júl. 12. 15:12
 5/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom, hogy ilyen melegben mit lehet mozogni. Legvégső esetben marad a hajnali futás.
2011. júl. 12. 15:13
 6/14 anonim ***** válasza:
írd le egy napi kajád. pl a mait, tegnapit.
2011. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben is ugyanazt lehet mozogni, amit hidegben. Én egy héten 6x tornázom 60 percet a szobámban. Emellett heti 2x30 perc futás, és 1x60 perc bicikli. Le is izzadok rendesen, de megéri. Már alig van mit leadnom, pedig én eszek fehér kenyeret és tésztát is, csak mindenből kis mennyiséget! Így biztos, hogy meg tudom majd tartani a súlyom!
2011. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én is úgy fogytam 1 hónap alatt 5 kilót hogy közben ettem mindent,(sőt húst nagyon fontos)és mellette heti 3-4-szer torna a szobában pl: 3*30 felülés.Amúgy nekem sokat segített hogy zenét hallgattam közben mert elvonta a figyelmemet arról hogy fáradt vagyok. Sok sikert :)
2011. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ma reggeli: 1 szelet margarinos glyxy kenyér trapista sajttal

Ebéd: Káposztás tészta tejtöllel

Uzsonna: Görögsaláta glyxy kenyérrel

Vacsi: Ugyanez


Ittam ma: Víz, tej 2,8as 2 pohárral, magnéziumos cukormentes pezsgőtabletta 500mg.


Lehet végül is ugyanazt, csak így megdöglök a melegtől. Akkor szeretek belekezdeni amikor érzem, hogy jól esne egy kis mozgás. Amíg nem futottam addig a szobámban tornáztam, szoba bicikliztem, de akkor nem látszott meg semmi hiába csináltam heti 3szor. Ezért áttértem a futásra. Ha magamra erőltetném akkor tuti megutálnám a mozgást és jó pár hónapig nem csinálnék semmit.

Inkább eszek szójababot, abban több a fehérje, mint a húsban. (Lassan 10 éve vega vagyok.)


Akkor bevezetem a hajnali futást valahogy hidegebb napokon meg jók lesznek a fitnessdvd-k.

2011. júl. 12. 19:02
 10/14 A kérdező kommentje:
*tejföllel.
2011. júl. 12. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!