Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki 10-13kg-ot lefogyott 2-3...

Aki 10-13kg-ot lefogyott 2-3 hónap alatt az hogyan fogyott le?

Figyelt kérdés

Szerintetek mit csinálok rosszul? Eddig 1 hónap alatt fogytam 2kgot, de ez nagyon kevés!

Kb 3 hete eljárok futni hetente 2-5 alkalommal. van, hogy egyszerre csak 1200m megy, de aztán 5 perccel később lefutok ugyanennyit egybe, van, hogy egyszerre le tudom futni a 2400m-t. Egyszer történt olyan csoda, hogy lefutottam 3200m egyszerre.

Mostanában pihenek a nagy meleg miatt. Hajnali futásra gondoltam, de nem tudom mennyire vannak ilyenkor ilyen páncéloshátú berregő repülő dögök.

Fehér lisztes cuccokat alig eszek és cukros ételeket meg nagyon ritkán, húst egyáltalán nem eszek, halat sem. Általában főzelékeket eszek vagy valami zöldséget rizzsel vagy néha krumplival, ma pl. káposztás tészta volt. Sokkal kevesebbet eszek, és többet is mozgok, mint amikor eldöntöttem, hogy lefogyok és mégis elég siralmas eredmény ez a -2kg ehhez képest. :|

Még annyit, hogy futás előtt iszok 1000mg L-karnitint.


2011. júl. 12. 14:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Na, elmentem futni ma. Futottam 1600m-t 12 perc alatt, szüneteltem 4 percet, aztán megint futottam 1200m-t 10 perc alatt és ennél többet nem bírtam. Ennyi még jól esett, de ennél több már nem lenne jó vagy max még szünetekkel tudnék futni tovább és egyre kevesebbet. Kicsit fáj a térdem pedig szedek porcerősítőt is.


Mit várhatok kb ha ennyit bírok futni?

2011. júl. 12. 20:49
 12/14 anonim válasza:
Ilyen melegben én még ajánlanám az úszást. Nagyon egészséges, minden testrészed megmozgató sport, ráadásul izzadni sem izzadsz le közben. :)
2011. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hát ha nem tudod rávenni magad arra hogy mozogj akkor mindig gondolj arra hogy milyen leszel ha folytatod. De ha nagyon nem sikerül akkor a legjobb ha barátaiddal együtt jársz valami edzésre pl: kosár. Én is kosaraztam és rengeteget kellett futni benne és nem is éreztem csak mikor vége lett. Utána pedig igyál rengeteg vizet.
2011. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
káposztás tészta? tejföl? krumpli? rizs? hát...
2011. júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!