Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy erősen elhízott lány mit...

Egy erősen elhízott lány mit sportoljon?

Figyelt kérdés
Sajnos felhíztam néhány év "munkájával" 110 kilóra. A legproblémásabb testrészem a hasam. A tanácsotokat szeretném kérni, hogy mit sportoljak. A Norbi-féle filmek is jók, de inkább a combra mennek rá, és a nagy túlsúly miatt gyakran fáj a derekam és a combom, a sport után.
2011. júl. 12. 18:27
 1/8 skarma válasza:
Bicikli... combra az a legjobb és nem olyan fárasztó, mint a futás
2011. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van a környékeden olyan torna, amit medencében csinálnak (most nyáron könnyebb ilyet találni), akkor az lenne a jó. Nem terheli annyira az ízületeket. Csak a gátlásokat kell leküzdeni, hiszen fürdőrucira kell vetkőzni. De hát a többiek is azért vannak ott, mert túlsúllyal küzdenek.

Nekem segített. :)

És az úszás is nagyon sokat használt.

2011. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Ökölvívás
2011. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
úszás, a vízben súlytalan vagy, nem fognak fájni az ízületek.
2011. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
szumó
2011. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 orvosi kivizsgálás (cukor, pajzsmirigy + az alapvetőek) + testzsírszázalék mérés, hogy legyen mihez viszonyítani

2 úszás, bringázás, sok-sok séta, túrázás (a fentebb írt vízben végzett torna is nyugodtan)

3 dietetikus v. számold ki a napi kalóriaszükségletedet és egyél annál 400-500 kcal kevesebbet naponta

2011. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Zsírégetéshez kardiózz! Gyors gyaloglás, bicajozás. Amire figyelj: a zsírégetés fél óra intenzív mozgás után indul be, kb. akkorra ürül ki a májból a glikogén, és nyúl a szervezet a saját zsírraktárhoz. Szóval 1-másfél órát minimum végezz, bármilyen mozgást választasz! Ha van a közeledben edzőterem, és megteheted, vegyél nyárra egy bérletet, és nézd meg, melyik mozgásforma tetszik Neked a kínálatból, de a spinracinget ajánlom, iszonyú jó zsírégető. Lehet, hogy lehurrognak, hogy kemény 110 kilósan, de én is annyi voltam, mikor először voltam spinracingen. Lényeg, találd meg azt a mozgást, amiben örömöd leled, jófej az edző, stb. Ha részletesen érdekel bármi, keress meg, és szívesen adok tanácsot! Ma 72 kiló voltam, mikor mértem magam! Igaz, 3 év kemény munkája, és még szeretnék belőle lejjebb adni, de ne szalaszd el az alkalmat, ha megérezted: lehetsz, aki még nem voltál! Kitartást hozzá!
2011. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gerinctorna,szobabicaj és fehérje diéta fokozatos ch csökkentéssel.
2011. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!