Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Telt lány...

Mit csinaljak? Telt lány vagyok, és hiztam egy pár kgt. (a többi lent)

Figyelt kérdés
Kövérnek érzem magam, amikor bele nézek a tükörbe nagyon nagynak látom magam. A barataim mindig azt mondjak, hogy nem kövér, hanem telt vagyok, és hogy nagyon szép az alakom, a fiukkal se nincs bajom, ők is azt mondjak, hogy nagyon jo testem van, viszont anyukám, meg a mamám, mindig piszkalnak, hogy nagyon kövér vagyok, meg daginak hivnak, és nagyon nem szeretem, mindig el roncsak ezzel a kedvem. Nem ertem, hogy most azert mondjak, hogy piszkaljanak, és hazudnak, vagy pedig a barataim hazudnak.
2011. nov. 5. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudlak betájolni: fiúk szerint jó test, anyu+mama szerint nagyon kövér?? A fiúk azért megmondják ha van rajtad mit fogni, és egy nagyon kövér lányra nem mondanak olyat, hogy jó teste van. De ez mondjuk relatív, nem mindegy, hogy milyen fiú mondja. Ha te kövérnek látod magad, akkor nem hallgass másra, ha nem, akkor meg nem kell agonizálni.
2011. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként magad is el tudod dönteni, az ideális testsúly: magasság mínusz 110, tehát a 160 cm-hez az 50-51 kg az jó, a 60 kg az már sok.
2011. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány centi, hány kiló vagy?
2011. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Anetalia válasza:
Most anyukád mamád aszt állitják hogy kövérvagy akkor hiszel nekik ??? Rakj fel egy képet ide.
2011. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de hogyan kell?
2011. nov. 5. 20:45
 6/11 anonim ***** válasza:
kepgep.hu és oda feltöltöd, ide belinkeled
2011. nov. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
en 20 kiloval voltam tobb mint most es bizony kover voltam. persze mondtak hogy jo alakom van par pasinak bejottem de mikor lefogytam akkor sokkkal tobb pasi volt oda ertem. higgy a csaladodnak ok valoszinu jot akarnak. kezdj el sportolni es dietazz.
2011. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2011. nov. 7. 10:37
 9/11 A kérdező kommentje:
ott a link...
2011. nov. 7. 10:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokaknál ez a 'még belefér' kategória. Szerintem jó adottságaid vannak alapvetően a kép alapján(mivel nem mindent látunk:), viszont picit husi vagy. Egy 5-6 kg szerintem jót tenne, de 'nagyon kövér' az semmiképp sem vagy!!:)
2011. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!