Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyre türelmetlenebb vagyok...

Egyre türelmetlenebb vagyok már, és alig várom hogy vége legyen. A nap minden órájában szinte minden percében csak arra gondolok hogy mikor érem már el a célom. Ez nem beteges? :-S

Figyelt kérdés
Régóta fogyózom, eddig sikerült 14 kilótól megszabadulnom, 3-4 ruhaméretet fogytam, még 8-9 kg-ot kell fogyjak, hogy elérjem az átlag súlyom. De egyszerüen már annyira türelmetlen vagyok, főleg most hogy belassult a fogyás, és jó ha heti 60-70 deka lemegy. Mindig ezen jár az eszem :S . Ez nem beteges már? (Soha nem fogyóztam még, ez az első, és remélem egyben utolsó is lesz! )
2011. júl. 13. 14:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Már a türelmem és a kitartásom kezd a végéhez járni.
2011. júl. 13. 14:30
 2/6 anonim válasza:
én nem tudok neked segíteni, mert szerintem ha fogytál akkor biztos hogy jól csinálod.Szerintem nem beteges.Talán egy kicsit kifogytál az akaraterőből.Sok szerencsét a továbbiakhoz...csak ne vidd túlzásba.
2011. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem természetes ha minél előbb le akarsz fogyni. Egyébként minél kevesebb a testzsír, annál nehezebb fogyni. Egy idő után lelassul, és hát sokan itt adják fel. Pedig nem kéne, ha nem adod fel, le fogsz fogyni.
2011. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az nem jó ha sokat görcsölsz ezen.. nekem akkor mindig visszaszokott jönni mert nem bírtam ki, de ha nem gondoltam rá hanem lefoglaltam magam, akkor sokkkal könnyebb volt.
2011. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem az:))

amúgy te még mindig jobb vagy,én eddig amikor fogyóztam,a legtöbb idő amit kibírtam,2 nap volt.

tudom hogy türelmetlen vagyok,de akkor is ,én gyorsan akarok fogyni,hameg nem megy,akkor hagyom a pitsába az egészet :S

13L

2011. júl. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Mindig gondolj a végére hogy milyen jó is lesz akkor!Nagyon fogsz örülni,de csak akkor ha végigcsinálod!Amúgy grat a 14 kilóhoz!
2011. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!