Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni 10 kg-ot....

Le szeretnék fogyni 10 kg-ot. Most 61kg vagyok és 167cm a segítségetek s tanácsaitokat kérném Mert nem szeretném ha a yo-yo efektus lenne a vége tudtook segíteni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Szerintem a 10 kiló kicsit sok lesz,bár te érzed.Semmit sem kell megvonnod magadtól,csak meg kell tanulnod a mértékességet. Mindig csak annyit egyél,hogy ne érezz éhséget. Délelőtt fogyassz inkább szénhidrátot(tk.kenyér,natúr müzli,zabkása,gyümölcsök stb.),hogy legyen energiád. Ebédre próbálj főtt ételt enni csak kisebb adagot. Délután pedig fehérje lenne a legjobb,pl. sovány húsok,tojás,túró,tofu. Nem baj,ha néha becsúszik egy kis édesség,de lehetőleg ne minden nap.

Mivel nincs sok felesleged,mozgás nélkül szinte alig fogynál. Nem kell minden nap mozognod,elég heti 3x-4x 40-60 percet. Legjobb lenne a futás,biciklizés vagy az aerobik.

Sok sikert!

2011. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is olyan magas vagyok mint te (166cm kb.)és nekem is 51 kg acél, most 54 kg vagyok kicsit hájas. Én 1200 kalória+ napi 30 perc kocogással teszem ezt. Az sem baj, ha 51 kg-ot nem érem el, csak legyek izmos, karcsú.
2011. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
á
2011. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
valami hasznos linket vagy web oldalt nem tudtook ??? ám köszi a válaszokat arik vagytook !! :)
2011. máj. 31. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!