Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kívánom este ennyire a...

Miért kívánom este ennyire a szénhidrátot?

Figyelt kérdés
tegnap kezdem el fogyózni. Már elözö nap összeállítottam a menüt, a vacsora saláta lett volna fött tojással, de annyira kívántam a szénhidrátot, hogy ettem inkább corn flakest. ezzel még nem is lett volna baj, folytattam tovább. ma este azonban újra jött ez az érzés, úgyhogy feladtam:ettem mimdent, kenyeret,sajtot, csemege kolbászt és egy csomó kekszet. nagyon szeretném holnap ujra kezdeni, de félek az estétöl. mit tegyek, hogy este ne kívánjam a szénhidrátot?
2011. júl. 13. 23:15
 1/8 anonim válasza:
17%
bújj el
2011. júl. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni :( Sajnos én is így vagyok ezzel, de önuralmam lévén megállom, hogy ilyeneket egyek. Csak gondolj mindig a kitűzött célra, hogy az motiváljon!
2011. júl. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
gyenge vagy, nincs önuralmad, akaraterőd. tényleg bújj el:D
2011. júl. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyilván a menüd masszív koplalásból állt...
2011. júl. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bix ***** válasza:

írd már le hogy a nap többi részében mit eszel...


mozgás gondolom nincs...

2011. júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez velem is így van, este kívánom a szénhidrátot,édességeket...de legyen annyi örüralmad!sikerülni fog!kapj be egy rágót, nekem az mindig beválik:))
2011. júl. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam sokáig. Most jött a munkahelyemen egy olyan időszak hogy rengeteg a túl óra. Így kezdtem el. Mert reggel fél 8 ra jövök és este 9 kor járok haza. És itt nincs kaja egész este, mikor meg hazaértem nagyon fáradt voltam az evéshez. két hét alatt megszoktam.Tehát valami kell ami leköt. Akármi.
2011. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert tudod hogy nem ehetnél. Javaslom, számolj kalóriát. Így nincs ilyen megkötés, lényeg hogy az 1500 kalóriát ne lépd túl. Lehet persze ezt is egészségesebb kajákból bevinni, de nem tragédia ha becsúszik 1-2 nassolós nap. Ha nincs a tudat hogy jaj ezt most nem ehetem, akkor a kívánósság is múlik.
2011. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!