Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért fogják sokszor betegsége...

Miért fogják sokszor betegségekre a hízást?

Figyelt kérdés

Hiszen akármilyen betegsége is van valakinek, nem fog hízni, ha keveset eszik és sportol.


A kedvencem az, amikor azt mondják egyesek, hogy a fogamzásgátlótól híztak. Az lehet, hogy megnőtt az étvágyuk, de ha odafigyelnek a bevitt és felhasznált kalória arányára, lehetetlen, hogy csak úgy hízzanak.


2011. júl. 14. 17:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerinted ha beteg valaki, főleg úgy ami megborítja a hormonjait, akkor majd a legfőbb gondja a sportolás lesz?
2011. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
majd ha megbolondul valamelyik szerved (nem kívánom) majd rájössz, hogy szaladgálhatsz napestig ilyenkor a test abnormálisan működik.
2011. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
OMG!!!!!!!!!!!!!!!!! Bocsi, de ezt te sem gondolhatod komolyan... Szívbeteg, vesebeteg, májbeteg, vagy bármilyen beteg szerinted majd elkezdi számolgatni a kalóriákat, meg ráér kimenni naponta sportolni, hogy azért mégiscsak...???! ennyire nem lehetsz butus!
2011. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok , bocsi, és a fogamzásgátló úgy felborítja a hormonháztartást, ahogy el sem tudod képzelni.
2011. júl. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nos, én úgy gondolom, hogy attól még, hogy valaki beteg, nem kell egésznap a tv előtt ülni és hamburgert meg zsíros kenyeret zabálni. Pont annál inkább oda kéne figyelni az egészségre.


A fogyás, hízás úgyis 90%-ban az étkezésen múlik, a sportolás csak kiegészítés. Tehát attól még, hogy valaki nem tud kocogni pl. szíve miatt, nem kell 3 ember helyett ennie.


Egyik betegség sem közvetlen kiváltója a hízásnak.

2011. júl. 14. 17:25
 6/24 anonim ***** válasza:
Úgy látom téged még nem vágtak fel. Amikor kínszenvedés a wc-ig kimenni, akkor hiába eszel keveset, egész nap csak feküdni tudsz, és akkor hízol.
2011. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

És akkor mi van, ha a fogamzásgátló felborítja a hormonháztartást? Olyan nincs, hogy megeszel mondjuk 1000 kalóriát (miközben pl. 1500-ra lenne szükséged), de mégis hízol mert fog.gátlót szedsz.


Lelassíthatja az anyagcserét (a pajzsmirigy miatt), de ettől még oda lehet figyelni a súlyra.

2011. júl. 14. 17:28
 8/24 anonim ***** válasza:
Ajjajjaj, pedig van. A hormonokra van hatással, így például kemény sport és megfelelő táplálkozás mellett is nehéz úgy fogyni.
2011. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
tényleg buta vagy.
2011. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok buta, csak nem fogok mindent másokra, ellenben azokkal, akik zabálnak két pofával és "nem értik" mitől kövérek.

Amúgy pajzsmirigy alulműködésem volt 2 évig. Mégsem híztam, mert nagyon odafigyeltem az étkezésre. Ennyit erről.

2011. júl. 14. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!