Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetek minden nap jégkrémet...

Ehetek minden nap jégkrémet diétázás mellet úgy, hogy számolom a kalóriáját?

Figyelt kérdés
Annyira meleg van :S
2011. júl. 15. 10:55
 1/6 bix ***** válasza:
82%
bármit ehetsz. viszont azzal számolj hogy fölöslegesen "kidobott" kalória, nem viszel be semmi értelmeset vele, így tök fölösleges... ilyenkor pl be van hűtőzve nekem saját készítésű limonádé, alacsony kcal tartalmú édesítővel, vagy anélkül mert idmádom a savanyút... más eszköz is van hogy lehűtsd magad...
2011. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem felesleges

nekem is melegem van, de nem eszem minden nap fagyit

hidegben sem iszol több forrócsokit, hogy ne fázz...

nem a meleg miatt kívánod, hanem mert cukorfüggő vagy


Temészetesen néha belefér, de aki le akar fogyni, az NE diétázzon (az sosem hoz tartós eredményt, mert ha vége a diétának, ugyanúgy meghízol a régi kajálástól, ahogy mostanra), hanem váltson életmódot, táplálkozzon normálisan. Abba néha belefér a fagyi, de napi szinten nem. Csak jobbra érdemes életmódot váltani. Rosszabbra nem.

2011. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb ötlet,ha egy kis joghurtot lefagyasztazs magadnak reggel és az utána nem hízlal és hmm nagyon finom is!:)
2011. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha lemozgod ehetsz
2011. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2011. júl. 15. 15:08
 6/6 anonim ***** válasza:

keverj joghurtot, túrót gyümölccsel bele pálcika, kiskanál, egy éjszakára fagyóba nagyon jó lesz

hűtött dinnye, gyümölcsleves, gyümölcslevek, limonádé citrommal, gyümölcs, zöldteák, barack, szeder, sárgadinnye hidegen, gyümölcsrizs

2011. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!