Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet kapni kalória mentes...

Lehet kapni kalória mentes jégkrémet? Üditőt lehet!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Diabetikusat lehet, de abban pont annyi kalória van, mint a rendesben. Meg lehet kapni csökkentett kalóriatartalmúl is, de valamennyi abban is van.
2011. ápr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tinker Bell ***** válasza:

A Könnyű és finomnak van Light változata. Hogy ez mit takar, azt ne kérdezd.


Nézz körül a boltokban és nézd meg a címkéket!

2011. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kalóriamentes sajnos nem (pedig valaki igazán feltalálhatná), csökkentett kalóriatartalmú van. De nem sokkal van kevesebb kalória benne szerintem.
2011. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Algida light. De én még nem láttam egy boltban sem.
2011. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gyümölcsöt jéggel és/vagy tejjel turmixolj le, fagyaszd le jégkrémformában pálcikákkal a jégkrémhez, vagy dobozban fagyihoz.

Plusz szerintem rakhatsz bele mondjuk diót, mazsolát, mandulát, mogyorót, stb.

Oké, hogy így nem tudod a boltokban/fagyisnál megvenni, de ha nem cukrozod be, vagy max. mézzel édesíted, akkor nem olyan kalóriabomba, mint ugye a többi.

De a kérdésre visszatérve: Én valamelyik bevásárlóközpontban láttam kcal szegény fagyit (azt hiszem 110 kcal volt egy nagyon nagy gombóc) bár szörnyen édes volt, és már nem emlékszem hol vettük :D

2011. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem csak én nem tudom a pontos választ, de azért köszönöm.
2011. ápr. 8. 15:49
 7/11 anonim ***** válasza:
a diabetikus cuccok is vannak olyan egészségtelenek..édesítő és sokkal több mű anyag, szóval az se ajánlott. ne egyél fagyit.. ha nagyon nassolni aakrsz egyél mogyorót, mandlát, gyümölcsöt stb, vag yjégrkém helyett gombócos fagyit, abban nincs sok kcal
2011. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A gombócos fagyiban tényleg kevesebb a kalória?
2011. ápr. 8. 16:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy-egy fagyizás nem akkora bűn, aki rendesen sportol, és 95%-ban komolyan veszi az egészséges étkezést, az 5%-ban bűnözhet is. Ha pedig ezeket alapból sem tartod be, akkor az a fagyi már nem oszt, nem szoroz.
2011. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem nagyon sportolok, mert pont gerinc sérvvel vagyok itthon. Túlsúlyos vagyok, de nem fogyózom. Néha ennék egy kis fagyit, de lelkiismeret furdalásom van. 53/N:
2011. ápr. 10. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!