Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lesz valami bajom, ha 13...

Lesz valami bajom, ha 13 évesen zsírégetőt szedek?

Figyelt kérdés

Mindennap reggel 1-et, plusz edzés előtt.

Brutal Blade-ra gondoltam.

Vagy valami gyengébbet vegyek?


2011. júl. 16. 21:50
1 2
 1/13 anonim válasza:

13 évesnek semmilyen zsírégetőt nem kéne szednie....

Azt sajnos nem tudom milyen hatásai lehetnek, de egészséges nem leszel tőle az k*rva 7szentség.

2011. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ezek csak arra jók hogy elvegyék a pénzed kitudja mivan ezekbe benne de közük sincs a zsírégetéshez meg ahhoz hogy lefogsz fogyni és egészséges leszel.
2011. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

olyan hogy "zsírégető" nem létezik.

el lehet égetni az emberi testet, lehet játszani a szóval de egyedül a tested használja fel a saját tápanyagraktárát. ezt nagyon gyorsítani nem lehet. ergó fölöslegesen szednél valamit. ha az a valami gyógyszer, nem tudom, azt semmiképp ne szedd, itt már komolyabb érvek is lennének.

2011. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2011. júl. 17. 01:35
 5/13 anonim ***** válasza:

erről pont jók a vélemények.

de ugyan úgy edzeni kell mellette és kalóriadeficites étrend. mondjuk annyira nem drága hogy nagy pénzkidobás legyen, de fölöslegesnek tartom.

2011. júl. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
vennék most szoba biciklit, evésre meg odafigyelnék nagyjából, azt nem tudom eldönteni hogy mi legyen
2011. júl. 17. 20:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges. Egyfelől nagyon jól érteni kell, ezekhez a szerekhez, másfelől anélkül is lehet, csak türelem kell hozzá.
2011. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mozgás és diéta nélkül nincs értelme. SEMMI!!!!

Egyébként fogyaszthatsz ennyi idősen is, de azért a tablettásat hanyagolni kellene. Van folyékon és pezsgőtabletta is. A tabletták szétcseszik a gyomrodat aztán fasza lesz a gyomorrák.

2011. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A szobabicikli meg a diéta kevés lesz a fogyáshoz.
2011. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a nagyjából odafigyelés (étkezésre) nem elég. Nagyon figyelj oda, és eredményes leszel. Ezt olyanok szedik, akik grammra pontosan kiszámolják mennyi fehérjét és szénhidrátot kell bevinniük a szervezetükbe, hogy zsírt égressenek, vagy szálkásítsanak. A táplálékkiegészítő az utolsó! Ráadásul a szüleid biztos nem lesznek oda, hogy ilyesmire kell költsék a pénzüket. Viszont biztos szívesen párolnak neked zöldséget, grilleznek csirkemellet
2011. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!