Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen aerob mozgást végezzek...

Milyen aerob mozgást végezzek zsírégetés céljából, ha kímélni kell a térdeimet?

Figyelt kérdés
Sajnos az eddigi súlyom miatt olyan terhelés jutott a térdeimre, hogy mostmár a legkisebb megerőltetéstől is ízületi gyulladásom lesz másnapra és mozdulni se bírok tőle... 96 kiló voltam, tavaly nyáron leadtam 16 kilót, de most szeretnék még 10-et, viszont a kocogás, aerobic nem jöhet szóba a térdem miatt...mit kellene mozognom?
2011. júl. 17. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Biciklizni :)
2011. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ússz. Legalább olyan jó, mint a futás, ha nem jobb.
2011. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha sétálni tudsz, akkor 1 órát sétálj (mindennap, de laglább heti 4-5x) és olyan 4-6 km legyen meg ez alatt az 1 óra alatt, így nem lesz se túl gyors se túl lassú a séta és nem terheli meg a lábad.
2011. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem úszás a kedvencem, tényleg minden izmot megmozgat sokkal jobb mint pl az aerobik és kíméli a térdet. de egy ismerősöm akinek térdproblémája van majdnem minden nap biciklizik.
2011. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de a bicikli az pont olyasmi ami a térdemet erőlteti meg....legalábbis ezzel kapcsolatban is ezt tapasztaltam... a napi 6-8km séta megvan, az úszás is valóban jó ötlet...
2011. júl. 17. 13:08
 6/6 anonim ***** válasza:
A biciklizés egyáltalán nem erőlteti meg a térdeidet!
2011. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!