Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez létezik? 100 g popcornban...

Ez létezik? 100 g popcornban ÖTVENNÉGY kalória?

Figyelt kérdés
Tescoban lehet kapni, 180as zacskó, az van ráírva, hogy 54 kalória van 100 grammban, ez lehetséges? Nekem szürreálisan kevésnek tűnik... Valami elgépelés, vagy kamu, vagy miez?:D
2011. júl. 17. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez létezik, nem kamu.
2011. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hogy lehet, hogy másféle popcornban meg ilyen 500 van? Nem értem:D
2011. júl. 17. 13:58
 3/5 bix ***** válasza:
a kukorica eleve 150kcal körül lenne, értem én hogy kiszárítják, és utána kipattogtatják, de nem fog ennyire csökkenni szerintem. ha mégis akkor olaj is kell hozzá vagy valami zsír amit a zacskóba tesznek, annak is van kalória tartalma, nem is kevés. persze bármi lehetséges, de azért no. szerintem több lesz annál. néha lehet enni, erre nem alapoznék azért diétát:D
2011. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pop-corn só és vaj nélkül diétázóknak való rágcsálnivaló. Múltkor olvastam, hogy ez áll a 2. helyen, a rágácsálnivalók közül, amiben a legkevesebb a kcal.
2011. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát jó de na, gyanús ez nekem. Mindegy, bedúrok egy tállal, ha már megvettem.:D
2011. júl. 17. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!