Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy hétig CSAK fehérjét...

Ha egy hétig CSAK fehérjét eszek, akkor fogok fogyni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy hétig CSAK fehérjét eszel, nagyon éhes leszel.
2011. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy egész héten csak túrót, tojást, natúr joghurtot és zöldséget ennék, reggelire pedig néha tk kenyeret. Nem híznék utána vissza?
2011. júl. 18. 22:13
 3/12 anonim ***** válasza:

tk kenyér szénhidrát, a joghurtban is van,nem lehet csak fehérjét enni, max ha csak csirkemellet eszel

Semmire se jó így enni, inkább hosszútávú egészséges étrend kell.

2011. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
amiket felsorolták azt jeleni, hogy nem csak fehérjét eszel. tudod mikor ennél CSAK fehérjét? ha mondjuk 100% Whey Protein Isolatet innál vízzel egész nap. de annak nem lenne szép vége :)
2011. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy nem 100% fehérjéből állnak az általam felsorolt ételek, de többségben a fehérje dominál bennük.

A tk kenyérnél pedig odaírtam, hogy "néha" ennék, tehát lehet feltételezni, hogy ezt bűnözésnek szántam.

2011. júl. 18. 22:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Kb. semmi energiád nem lenne, mivel az energia a bevitt szénhidrátból keletkezik.
2011. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Drasztikus és nem célravezető.

A szénhidrátot fokozatosan érdemes csökkenteni,nem ilyen hirtelen.

Kéthetente 200-300kalóriával kevesebbet,egészen a tskg/1grammig.Aztán meg addig tartod,míg eres nem lesz a hasad.

Egy hetekben gondolkodni étrend ügyben meg alapból értelmetlen.A legrövidebb diéta/speciálisabb étrend is 2 hónapos.

2011. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok kövér, 160 cm és 52 kg körül vannak az arányaim, de van rajtam háj, főleg a combomon és a fenekemen, szóval én nem akarok 2 hónapig diétázni, mert semmi értelme nem lenne.
2011. júl. 18. 22:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ennek sincs semmi értelme, megnyugodhatsz :D
2011. júl. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hogyne lenne értelme ennek a diétának


olyan büdöseket fog fingani, hogy aki nem menekül előle, az vasvillával fogja üldözni és akkor legalább sportol valamit

2011. júl. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!