Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Véletlenül citrom ízesítésű...

Véletlenül citrom ízesítésű (aromás) zöld teát vettem 100 ml-ben 2 kcal található a zöld teának zsírégető hatása van de nem tudom hogy ez a hatás megmarad-e a citromaroma melett?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 08:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
azt miért írják, hogy a télapó hozza a karácsonyi ajándékot?
2011. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
mert az emberek mindent elhisznek. zsírt akkor éget a szervezet ha többet mozogsz és kevesebbet eszel azaz ha kalóriadeficit van. az hogy te most elkezdessz zöld teát inni de nem mozogsz és nem diétázol nem fog egy deka zsírt sem elégetni a tea :) ha meg diétázol és mozogsz akkor meg nem a teától fogysz. persze ettől függetlenül mint már mondtam hasznos a zöld tea mivel antioxidáns és ha iszod azzal is több folyadékot viszel be ami segítheti az anyagcserét. tehát ilyen szempontból segítheti a fogyást. de nem zsírégetéssel.
2011. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2011. júl. 20. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!