Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát ajánlanátok?

Milyen fogyókúrát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

5-8 kilót szeretnék fogyni max. 1.5 hónap alatt, és olyan diétát keresek, amihez nem kellenek extra dolgok, hanem olyan ételekből áll, amelyeket minden háztartásban meg lehet találni

persze mellette rendszeresen úszok + torna

20/L 175/66


2011. júl. 20. 20:14
 1/3 anonim válasza:

Szia, szerintem nem kell kifejezetten 'dieta' csupan nehany olyan valtoztatas az etkezesi szokasaidon ami nem megterhelo de hosszutavon kifizetodo. pl ami nekem eszembe jutott: a finomlisztet csokkentsd minimalisra (persze van amihez elengedhetetlen, mert kulonben pocsek ize lesz az etelnek, tapasztalat:)), de a teljes kiorlesu lisztektol kesobb leszel ehes, egeszsegesebb stbstb :), igyal 3-4liter tiszta vizet, szerintem ez a torna es uszas mellett szukseges, sok gyumolcs, zoldseg, boseges reggeli, ebedre kevesebb, vacsora pedig vmi konnyu etel, es szerintem ami nagyon fontos, hogy azt edd amit megkivansz. akar csokit, de abbol  valassz minimum 70%osat, mert igy maris sokkal kevesebb cukrot viszel be a szervezetedbe, mimt egy 'simaval'. :) es az is fontos, hogy ne gorcsolj a dietara, es ezeket az alapelveket nyugodtan folytathatod utana is, bajod nem lehet tole:) Ja igen, a sportolosrol meg az jutott eszembe, hogy probalj minden nap legalabb 20 percet mozogni, de ez akar tancolas vagy ugrabugralas is lehet valami jo zenere :) ne muszajbol sportolj hanem azert mert oromet okoz!:) es szerintem ezt a sulyleadas utan is folytathatod, hiszen a testunknek szuksege van ra. ja igen es probalj meg minnel valtozatosabban edzeni, ne mindig ugyanazokat a gyakorlatokat, ilyesmi:) remelem adtam par otletet, sok sikert, enis epp nyakig benne vagyok ebben az egeszben!:)

ui.: szerintem egy pohar vizben feloldott 1 evokanal almaecet remekul visszafogja az etvagyat egesz nap, ha reggel ehgyomorra iszod :) legalabbis en ezt tapasztaltam.

2011. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lin71 válasza:
Nem szabad éhezni, mert ha éhezel, a tested vészvillogós lesz, és legközelebb ha viszel be táplálékot, azonnal elraktározza zsiradékként, a következő éhezésre felkészülve. A legjobb a mozgás, és ha szénhidrátot (péktermék, krumpli, tésztafélék, rizs) az este kihagyod. Estére inkább salátát, vagy fehérjét (hús, tojás pl)ajánlok, köret nélkül. Pl. egy kis cézár saláta zsemlekocka nélkül, vagy rántotta kenyér nélkül.
2011. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lin71 válasza:
Ja és a megfelelő VÍZmennyiség (nem tea, meg üdítő!) beviteléről elfelejtettem írni. Napi MINIMUM 2L víz. És tényleg jó ha mozogsz, mert a test 40perc folyamatos mozgás után kezd el lebontani a zsírt.
2011. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!