Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasamról (alsó részéről),...

Hasamról (alsó részéről), hogyan tudnám leggyorsabban leadni a zsírt?

Figyelt kérdés

Minden este minimum 50 felűlést(préselést) csinálok.

Valami jó ötlet?


2011. júl. 21. 22:33
 1/9 A kérdező kommentje:

Ha fogyókúra akkor légyszi aztis, hogy mit egy reggel, délben, este.

De ne legyen túl pénzigényes! :-)

2011. júl. 21. 22:36
 2/9 A kérdező kommentje:
egyek*
2011. júl. 21. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Leggyorsabban? Zsírleszívás.
2011. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem csak a futás segített. én mindent eszek persze próbálok egészséges kajákat, meg mértékkel, este meg már nem hízlaló kaját.
2011. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

itt vannak étrendek.plusz mozgás mellé (pl harcművészet, küzdősport)

2011. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
szivd ki szivószállal. ha ez sem segit, egyél kutyaszart: reggel, dél ,este! tizóraira ehetsz egy kis sajtot.
2011. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szerintem is a futást válaszd!!!! én is a hasamról szeretnék leadni de már vagy 3 éve... lusta dög voltam, de most én is neki láttam, 2 hónap alatt 6kg ment le és a hasamből is jócskán!!!Most 59kg,170 cm, de még mindig szeretnék leadni kb 5-6 kg-t és én úgy állok hozzá, hogy végtére is ez nem rossz dolog, hát szépülök tőle, akkor mért ne csinálnám??? :)

Csak ajánlani tudom.

Például úgy, hogy 1. nap reggel mész, 2. nap meg este és 3. nap meg reggel is meg este is. Persze ez akkor megy, ha már teljes erőbedobással birod a futást:) Sok sikert!

2011. júl. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Talán nem a leggyorsabb de a napi 1-2 óra görkori!

200 felülés (préselés) 50-enként KICSI pihenő! Csak egy negyed perec!! Sokat segít a futás! Telefonról, mp3ról, iPodról zenét hallgatsz közbe akkor gyorsabban megy! :)

Kiegészítőnek 50 guggolás! És elengedhetetlen az egészséges táplálkozás! Néha lehet egy kis értelmetlen magadtól kitalált kis feladatsor csak nyújtani! :D :D

2011. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

amiket utoljára írtatok, még mind jó kis edzés hízáshoz.


mondjuk legalább elhangzott az egészséges táplálkozás, de lehet egészségesen is bevinni napi 5000 kalóriát, és 2 óra görkori mellett ez még kur.vasok lenne.


szóval, szálkásító étrend + súlyzós edzés. (meg küzdősport)

2011. júl. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!