Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez túlzás reggelire? 2 közepes...

Ez túlzás reggelire? 2 közepes szelet sült disznómáj, krumplisalátával (benne krumpli, uborka, főtt tojás, tejföl és majonéz). Kenyeret persze nem eszek mellé.

Figyelt kérdés
Ebédre 5 szelet Korpovitet fogok fogyasztani szendvicssonkával, vacsorára pedig 8 dg túrót. Tízóraira és uzsonnára savanyú almát és paradicsomot.
2011. szept. 9. 07:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Fél szeletet bem bírtam megenni belőle, szóval másfél szelet. ☺
2011. szept. 9. 07:26
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy erös fizikai munkát végzö férfinek megfelelö reggeli lehet, de nem fogyni akaró valakinek. Számold ki a kalóriákat és akkor látod, hogy majdnem az egész napi adagodat elfogyasztottad.
2011. szept. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek elsőkével,ez nem fogyizós reggeli.
2011. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
53%
Szerintem meg jó reggeli, ugyanis a nap további részében szinte már semmit nem eszik, meg van az egész napi energiája. Helyes ha úgy reggelizik, mint egy király, úgy ebédel mint egy polgár és úgy vacsorázik, mint egy koldus.
2011. szept. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

10:00-ás: a kérdezö úy reggelizik, mint 5 király, úgy ebédel, mint egy koldus, és úgy vacsorázik, mint egy beteg macska.


EZ igy sehogy sincs rendben, márcsak azért sem, mert ha naponta EGYSZER eszik, akkor nem fog fogyni. (Az ebéd meg vacsora nem étkezés, hanem vicc.)


Ha rendesen akarna étkezni, akkor reggelire enne több szénhidrátot (kenyér vagy zsömle böven belefér, föként ha teljes kiörlésü), jó minüségü felvágottat meg pár szem paradicsomot/paprikát, ebérde enné a mostani reggelijének max a felét (és a krumplisalátából legalább a majonézt teljesen kihagyná, a tejfölt meg sovány joghurttal helyettesitené, vacsorára enne fehérjét (túrót), de normális mennyiségben aránylag sol zlödségfélével vagy salátával, akkor már jó irányba menne. Délelött bövebben gyümölcsöt (a savanyú alma nem tartalmazz kevesebb cukrot lényegesen, mint az érett) délután meg inkább valami salátát.

2011. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A savanyú almának nem az érett alma az ellentéte, hanem az édes. Szóval ez az alma nem azért savanyú, mert éretlen, hanem azért mert ilyen fajta, érett korában is savanyú.
2011. szept. 12. 07:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül nem sok különbség van abban, hogy édes vagy savanyú almát eszel, csak az ize. A savanyúban ugyanannyi a cukortartalom, csak több benne a sav.


At étrendedben ettöl függetlenül NEM itt van a gond.

2011. szept. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
disznómájat eleve száműzd!
2012. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kikiikijjjjj válasza:

Nem sok.

Én egesz nap ettem egy piritost,2sor csokit, két kekszet,dinnyet,barackot,popcornt.

Mindennap igy eszem es nem hizom.

Pedig nem olyan a genetikam.

2019. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kikiikijjjjj válasza:

Elozo vagyok

Meg egy kiflit is

2019. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!