Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsizhatok most, ha 2-ig...

Vacsizhatok most, ha 2-ig úgysem fekszem le?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 22:57
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja, és dinnyét enni ilyenkor ér? :D


Nem követek semmi különösebb diétát, csak szeretnék odafigyelni a táplálkozásomra.

2011. júl. 23. 22:59
 2/9 anonim válasza:
0%
Hát lefekvés előtt 4 órával nenagyon :D
2011. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjuk már. Én mindig ilyenkor eszek mégis fogyok és 1-2-kor fekszem. Semmi igazságalapja nincs annak, hogy lefekvés előtt 3 órával ne egyél. Ilyeneket csak akkor higgy el, ha te magad is meggyőződtél róla.
2011. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan egyél, csak ne nehezet, mert megfekszi a gyomrodat és rosszakat fogsz álmodni ;)
2011. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ehetsz nyugodtan! Én is nagy nassoló vagyok, mindig lefekvés előtt jön rám az ehetnék, de tök vékony vagyok...ha meg nehéz kaját eszem és úgy fekszem le, akkor mindig hányingerem lesz, legtöbbször ki is hányom. de van, amikor közvetlen lefekvés előtt 3-4 szelet kenyeret eszem, de mégsem hízok. jóéjt!
2011. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem még belefér, de rendszert nem csinálj belőle.

Amúgy azért nem jó lefekvés előtt enni, mert akkor pihenés helyett emészt a szervezeted, dolgozik az összes belső szerved és ez rendszeresen, hosszú távon káros.

De ha egyszer egyszer előfordul nem lesz semmi bajod, főleg ha valami könnyűt eszel. Gyümölcsöt pont nem ajánlott este enni, de talán a dinnye kivétel lehet mivel a nagy része víz. Max a wc-re kell kijárkálnod majd :)

2011. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az utolsó leírta a lényeget. Nem a hízás meg egyéb dologgal van a baj...
2011. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vacsizz ha legközelebb is így alakul. Ne figyelj az ilyen 6 után, lefekvés előtt 3-4 órás válaszokra, mert ha betartod, mire odaérsz, hogy lefeküdj éhes leszel.
2011. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én másfél két órával lefekvés előtt előtt valami lightosat aztán fél órával előte még 10dkg túró és nem hízok el pedig én már voltam elhízva:)
2011. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!