Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egész nap fekszem, így is...

Egész nap fekszem, így is tudok fogyni? Bőv. Lennt!

Figyelt kérdés

1 hete műtöttek és ágyhoz vagyok kötve(lényegtelen,hogy mivel).Kb még 2 hétig tart ez az állapot,de light-osan mozoghatok.Ez így HATÁSOS? (nem azt kérdezem mennyire egészséges,hogy a dupláját hízom vissza stb stb,sose voltam lusta ember és csak pár kilóról van szó,konkrétan 3ról,de inkább CM-ben akarom a változást a hasamon,csípőmön főleg,hanem hogy ezzel 2 hét alatt fogyhatok-e valamit.)


R: 1 szelet teljes kiőrlésű toast kenyér felvágottal,valamint 1 tojásból rántotta

E: natúr hús,köret nélkül

T : ha nagyon éhes lennék 1 joghurt

ezután 2órát sétálok,de nem abban a lassú tempóban!

V: nincs


2 hét alatt kb 2 centiméteres fogyás elérhető ezzel pociról,és oldal hurkáról?


2011. márc. 11. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem. De legalább baromi éhes leszel.
2011. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen akár egész napos fekvés mellett is le lehet fogyni, példa rá sajnos a kórházakban is van bőven.
2011. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

eddig se voltam baromi éhes mivel 2 napja csinálom:)

Utolsónak köszönöm!Amint lehet,mozgok rendesen,addig marad a séta.

2-3 cm azért esélyes?

2011. márc. 11. 11:09
 4/6 anonim válasza:
100%

Hát én epés vagyok, alig eszem pár falatot, ebédelek csak, sovány hús valami salátával, öntettel. 2 hete csinálom, hogy ne görcsöljek be, mostanra úgy nézek ki mint egy anorexiás, a bordáim is teljesen kilátszanak. Babával vagyok itthon, szóval én sem mozgok túl sokat.

Ha ebböl indulsz ki, szerintem nagyon is lehetséges az a pár centi, de lehet, hogy lesz több is.

2011. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

babával?ha szoptatsz,csak okosan:)

amúgy irigyellek,bárcsak én is már olyan lennék:$

2011. márc. 11. 11:28
 6/6 anonim ***** válasza:
talán lemegy az oldalháj és az alakod is vékonyabb lesz, de mire kiszállsz az ágyból, garantálom, hogy az étrended miatt olyan puha és rengős leszel, mintha inkább híztál volna ;)
2011. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!