Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fekszem le ma éjjel....

Nem fekszem le ma éjjel. Hogyan étkezzem?

Figyelt kérdés

Kifutottam a határidőből egy dolgozattal, de ha holnap beviszem az egyetemre, a tanár még valószínűleg elfogadja. De hogy megírjam, egész éjjel fent kell lennem, le sem fogok feküdni, és holnap átalszom az egész napot. (Igen, tudom, egészségtelen a dolog, meg felelőtlen voltam, de mostt ez van, az ösztöndíjam múlik rajta)


Holnapig nem lehetek kaja nélkül (meg ugye az agyam sem működne). Ebédre csirke+rizs volt, és az előbb ettem ananászt.

Ehetek az éjjel is egy főétkezésnyit (rizs+husi), és a fehérjét meg holnap reggel, mintha az lenne a vacsi?

Vagy ez az egy nap nem számít?


van itthon:joghurt, zabpehelyely, csirkesonka, ubi, sajt, ananász, sárgadinnye, rizs, fagyasztott zöldség, tonhal


Köszönöm!

22L


2011. jún. 20. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha csinálnál egy kis párolt zöldséget ( már ha olyan a fagyasztott zöldség ), ahhoz akár tehetsz ubit is, és egyél hozzá egy kis husit. Nem hiszem hogy ezen múlva a fogyókúrád.
2011. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DakotaDamon válasza:
Az a lényeg - legalábbis ahogy én tudom -, hogy kb. 10-12 órával az előtt ne egyél, mikor fent akarsz lenni. Ha ez az idő letelt, és eszel, akkor az agyad gyakorlatilag úgy értelmezi, hogy megnyomtad a reset gombot, és nem leszel fáradt. :) Úgyhogy ehetsz rendes kaját, csak előtte egy darabig semmit.
2011. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

joghurt+zabpehely+sárgadinnye

fagyasztott zöldségek-párold meg+tonhal

rizs+fagyasztott zöldség=rizibizi+tonhal

csirkesonka+sajt+ubi+joghurt

sült ananász rizzsel+tonhal

2011. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

utolsó: hmmm, ezt mindent jó lenne megenni :D

na, amjd megpróbálom arányosan elosztani a mennyiséget.

az előbb bekaptam egy icikepicike kocka csokit, hátha motivál

2011. jún. 20. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként velem "gyakran" előfordul, hogy éjszaka ébren maradok tanulás miatt (most is elvileg :'D ) de én sosem éhezem meg, szóval valahogy nem úgy működik a dolog, mint nappal :))
2011. jún. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!