Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mai reggelim hány kalória,...

A mai reggelim hány kalória, illetve mennyi tornával tudom felhasználni a bevitt energiát?

Figyelt kérdés
Ettem 8 kicsi kakaós Fornettit 2 dl tejjel.
2009. ápr. 5. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A tej úgy 100-140 attól függ milyen. A normál kakaós csigában kb 250 kcal van, ebből becsüld meg, hogy amit te ettél abban mennyi van. megjegyzem fogyókúra alatt talán nem kéne kakaóscsigát enni, merthogy energia van benne bőven, tápérték, vitamin meg egyebek szinte semmi...


A tornát se tudjuk, a torna ugyanis nem egy szabványra vonatkozó kifejezés, sok mindent jelenthet, mind stílusában, mind aktivitásban. Lehet, hogy elég 45 perc, de lehet, hogy másfélóra kéne vagy még több...

2009. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vigyázz a fornettis kajákkal! Őrületesen sok kalória van bennük a többi péksütikhez képest! Én is egy pár hónapja nézegettem és kiakadam, pedig nagyon finomak:( :) ahhoz képest hogy nem is laktatnak, tiszta kalóriabombák!!

Nézd meg ezt az oldalt: [link]

2009. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. ápr. 7. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!