Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 órakkor vacsora! Előtte...

6 órakkor vacsora! Előtte vagy utána jobb/javasolt belekezdeni a sportolásba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szakszerű választ nem, de tapasztalatbeli választ tudok adni. Én mindig este sötétedéskor szoktam futni járni, vagyis előtte kajálok. Este már nem ajánlott az evés, mivel elvileg az embernek akkor már lassabb az anyagcseréje.


Egy szó mint száz: Sikerült fogynom, tehát szerintem nem gáz ha kaja után sportolsz. De ne sokat egyél mert nem fogod teli hassal bírni a strapát.

2011. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
(Nem pont futás előtt kajálok hanem pl Hat óra körül.)
2011. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mindenképp max. 6-kor legyen a vacsi, és estefelé 7-8 a sport. Javaslom, ha van időd és lehetőséged, reggel is sportol, egy kis torna, vagy futás.. EZ a legjobb zsírégető és korán reggel baromira felfrissít.
2011. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A reggeli sport, az időbe mennyi legyen?

2011. júl. 25. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:
én reggel edzek és akár este 11kor is vacsorázok persze csak fehérjét. sikeresen lefogytam, évek óta tartom a súlyom.
2011. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!