Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó lenne fogyás céljából?

Ez így jó lenne fogyás céljából?

Figyelt kérdés

Nyár végégig,augusztusig szeretnék fogyni 4-5 kilót.Mivel nincs rajtam sok felesleg,ezért nem tudom,hogy sikerül-e,mert olvastam,hogy akik magasabb súlyról indulnak,előbb beindul a fogyás.

NEMCSAK FOGYNI SZERETNÉK,HANEM MELLETTE IZMOSODNI IS. AZAZ,A HASAMRÓL FOGYNI,DE A POPSIMRA IZMOSODNI,FORMÁLNI,HOGY KEREKEBB LEGYEN. TUDOM,HOGY HELYI FOGYÁS NINCS,ÉS MINDENHONNAN FOGOK FOGNYI,DE FORMÁSÍTANI TALÁN LEHET KÖZBE.Ezt azért írtam nagybetűvel,hogy ne minden 2.hozzászólás arról szóljon,h lokális zsírégetés nincs,mert tudom.

A tervem:

Heti 2* spinning, és 3* súlyzós gyakorlatok,guggolás,kitörés,kézre is..stb


Étrend: ezzel vagyok gondba,mert sok-sok fehérjét szeretnék enni,kevesebb CH-val, de a húson és tojáson ,túrón kívül nemigen jut eszembe más fehérjeforrás.

6 óra után már nem ennék,és a Ch-t is inkább délelőtt.

Kb valahogy így:

reggeli : 1-2 szelet teljes kiörl. toast keny.sonkával

Ebéd: natúr hús, salátával,uborkával,és 2 evőkanál rizzsel (nem szeretem annyira a salátákat,ezért egy kevéske rizst mellé tennék)

Vacsora: edzés után 1 pohár fehérjeturmix

(rendes porból vagy 3 tojásfehérje+tej+van.cukor) 2 tojásból rántotta 1 szelet telj.kiörl.kenyérrel (üresen nem tudom megenni) vagy hús köret nélkül.


2011. júl. 25. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

inkább akkor már 1-2 sz abonetett egyél kenyér helyett, vagy zabpehellyes csináld a rántottát vagy hozzá egy adag paradicsomos-hagymás saláta vagy főtt tojás

reggelire egyél zöldséget is meg zsírszegény sajtot(pl mozzarella)

kisebb étkezések is kellenének joghurt, gyümölcs

húshoz mehet zöldség, csalamádé nyugodtan

túrót is ehetsz, halat, joghurtot, kefírt, töltött zöldségekete-pl fokgaymás túróval töltött paprika, cukkini, tök, paradicsom, gomba nagyon finom

2011. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért kell ennyire ellene lenni a kenyérnek? ugyan az mint az abonett,csak az abonettnek írtó sz@r íze van. 2 szelet teljes kiőrlésű toast kenyér max 100kcal nem a világ vége,de legalább finomat eszel.
2011. júl. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát nem akarok abonettet,régen ettem,de attól éhen halok.. teljes kiőrlésű graham kenyér 1 szelet 60 kalória , 120,annyit meg le is mozgok :)
2011. júl. 25. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
A hal nagyon jó fehérje forrás.De nem rántva...
2011. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!