Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg kell naponta 5ször enni?

Tényleg kell naponta 5ször enni?

Figyelt kérdés

Mert itt azt olvastam hogy igen, viszont Rubint Réka azt írta a F.book-án hogy idézem :

"Én a gyerekek esetèben tartom fontosnak az 5x-I ètkezèst! Felnött szervezetnél elegendö a 3x-i ètkezès, fökènt ha fogyni szeretne az illető"


most akkor nem értem :/


2011. júl. 26. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha naponta ötször eszel, akkor a szervezet megszokja, hogy kap enni, így nem raktároz. Pluszban jót tesz a vércukorszintnek.
2011. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jól írja az első.

Én is naponta ötször eszem,de ezt nem úgy kell érteni,hogy 5x eszem főtt ételt..A tízórai és az uzsonna általában saláta,joghurt vagy gyümölcs szokott lenni.

2011. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be.

Ha ötször eszel egy falatot, lehet, hogy működik, de ki ér rá 3 óránként kaját csinálni/melegíteni/mosogatni (főleg munkahelyen). Meg én nem is tudtam olyan keveset enni, hogy ne vigyek be több kalóriát, mintha 3-szor ettem volna, folyamatosan olyan érzésem volt, hogy ettem, de keveset, éhes vagyok.

Nekem az vált be, hogy reggeli-ebéd-vacsora, és közben, ha megkívánom, valami gyümölcs, az akár többször is.

2011. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, végülis ez is többször evés.
2011. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Napi 5x evést nem úgy kell érteni, hogy most uzsonára szendvics meg ilyenek. Reggeli, ebéd, vacsora, pluszban tízórai, uzsonára egy minimális dolog, pl. egy joghurt, egy Túró Rudi.
2011. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Felettem lévővel és az első válaszolóval értek egyet! Én is így étkezem! :)
2011. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 13:12


A napi 5 étkezést úgy kell érteni, hogy napi 5 teljes étkezés, nem joghurt meg hasonló baromságok.

2011. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogy kell úgy érteni, ki képes napi 5x teljes étkezést enni? Szerintem senki. Elég egy joghurt tízóraira meg ilyenek, főleg a vércukorszint miatt.
2011. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Régen amikor én voltam gyerek,majd tinédzser a táborokban is mindig napi 5 étkezés volt.

1.reggeli

2.Tízórai

3 ebéd

4.uzsonna

5. vacsora


A főétkezéseknél eszik az ember rendesen. A tízórainál,és uzsonnánál vagy egy gyümölcs,saláta vagy valami könnyű kis étel volt mindig.

Ma sincs ez másképp.

Én 8-10 órákat dolgozom,és mégis meg tudom oldani a napi 5x étkezést.Ugye reggeli idő és ebéd idő van a munkahelyen is.Közben szoktak lenni 10 perces szünetek ,így beosztom,hogy az egyik szünetben joghurt van,a a másik szünetben megeszek egy gyümölcsöt..

Én sokat fogytam így..

2011. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 16:05


Rendben, ha te mondod, akkor ezentúl én se eszek annyit, mivel eddig azt hittem tudok annyit enni, de most hogy mondtad senki nem tud annyit, akkor én se, biztos csak képzeltem. Köszi.

2011. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!